Uitslagen en Programma

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
14 okt.Havoc MC 6 - Ti-Volley MC 13-125-23, 25-21, 18-25, 25-20
14 okt.Ti-Volley DS 2 - Rosstars DS 41-35-25, 25-20, 9-25, 15-25
14 okt.Pollux N5 2 - Ti-Volley N5 10-616-25, 21-25, 19-25
14 okt.TiMaX/DeVoKo N2 4 - Ti-Volley N2 15-12-2, 3-2, 3-2
14 okt.Ti-Volley N5 2 - Volley '68 N5 12-425-24, 24-25, 24-25
14 okt.Ti-Volley N2 1 - Rosstars N2 26-03-1, 5-1, 2-1
14 okt.Volley '68 N4 2 - Ti-Volley N4 12-421-25, 21-25, 15-4
14 okt.Ti-Volley N5 1 - Ti-Volley N5 22-418-25, 25-14, 12-25
14 okt.Ti-Volley N4 1 - TiMaX/DeVoKo N4 42-425-20, 18-25, 6-15
07 okt.SVH VC MB 1 - Ti-Volley MB 13-225-23, 18-25, 25-19, 19-25, 15-11
07 okt.TiMaX/DeVoKo N4 4 - Ti-Volley N4 16-025-8, 25-10, 15-10
07 okt.Ti-Volley N5 2 - Pollux N5 24-225-20, 25-5, 16-25
07 okt.Ti-Volley N5 1 - Volley '68 N5 12-422-25, 25-20, 18-25
07 okt.Volley '68 N5 1 - Ti-Volley N5 20-67-25, 17-25, 24-25
07 okt.Pollux N5 2 - Ti-Volley N5 10-620-25, 19-25, 12-25
07 okt.Ti-Volley N4 1 - Volley '68 N4 24-223-25, 25-15, 15-14
07 okt.Ti-Volley N2 1 - TiMaX/DeVoKo N2 43-32-3, 2-2, 4-1
07 okt.Rosstars N2 2 - Ti-Volley N2 16-04-2, 4-2, 4-2
06 okt.SVH VC DS 4 - Ti-Volley DS 12-327-25, 25-23, 10-25, 21-25, 6-15
30 sep.Ti-Volley DS 1 - Krekkers DS 64-025-15, 25-6, 25-12, 25-10
30 sep.Ti-Volley DS 2 - Vosta DS 20-415-25, 19-25, 8-25, 15-25
30 sep.Ti-Volley MA 1 - Vosta MA 14-025-20, 25-18, 25-11, 25-18
30 sep.Ti-Volley MB 1 - Wevo 70 MB 24-025-19, 25-5, 25-22, 25-7
30 sep.Ti-Volley N4 1 - Volley '68 N4 36-025-10, 25-5, 15-1
30 sep.Ti-Volley MC 1 - Rivo Rijssen MC 34-025-14, 25-14, 25-15, 25-12
30 sep.Volley '68 N4 1 - Ti-Volley N4 16-025-10, 25-5, 15-1
23 sep.Unisson MA 1 - Ti-Volley MA 13-225-17, 20-25, 26-24, 18-25, 15-12
23 sep.Havoc MB 3 - Ti-Volley MB 14-025-9, 25-19, 25-21, 28-26

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaats
21 okt.9:30Ti-Volley MC 1 - Pollux MC 3MFA Terra Nova TILLIGTE
21 okt.11:15Ti-Volley MB 1 - Pollux MB 2MFA Terra Nova TILLIGTE
21 okt.13:00Ti-Volley MA 1 - Mintonette MA 1MFA Terra Nova TILLIGTE
21 okt.16:30Ti-Volley DS 1 - Pollux DS 1MFA Terra Nova TILLIGTE
28 okt.9:30Ti-Volley MC 1 - TVO MC 1MFA Terra Nova TILLIGTE
28 okt.14:30Holyoke MA 2 - Ti-Volley MA 1de Zomp ENTER
3 nov.19:00Klumpers VVA MB 2 - Ti-Volley MB 1de Danne ALBERGEN
3 nov.19:30ISIVOL DS 3 - Ti-Volley DS 2't Meuken HAAKSBERGEN
3 nov.20:00Ecare Apollo 8 DS 8 - Ti-Volley DS 1de Veste BORNE
11 nov.9:30Markel-Up MC 2 - Ti-Volley MC 1de Haverkamp MARKELO
11 nov.9:45Volley '68 N4 3 - Ti-Volley N4 1de Fakkel LOSSER
11 nov.10:00TiMaX/DeVoKo N2 3 - Ti-Volley N2 1Vondersweyde OLDENZAAL
11 nov.10:15Pollux N5 2 - Ti-Volley N5 1Sporthal 't Trefpunt WEERSELO
11 nov.10:15Volley '68 N5 1 - Ti-Volley N5 2Sporthal 't Trefpunt WEERSELO
11 nov.10:30Ti-Volley N4 1 - Volley '68 N4 1de Fakkel LOSSER
11 nov.10:45Ti-Volley N2 1 - Pollux N2 1Vondersweyde OLDENZAAL
11 nov.11:00Ti-Volley N5 1 - Volley '68 N5 1Sporthal 't Trefpunt WEERSELO
11 nov.11:00Ti-Volley N5 2 - Pollux N5 2Sporthal 't Trefpunt WEERSELO
11 nov.11:15Ti-Volley MB 1 - LEDnovate Esch Stars MB 2MFA Terra Nova TILLIGTE
11 nov.14:30Ti-Volley DS 2 - Havoc DS 4MFA Terra Nova TILLIGTE
11 nov.16:30Ti-Volley DS 1 - Fysio Engbersen Aastad DS 3MFA Terra Nova TILLIGTE
18 nov.9:30Ti-Volley MC 1 - Havoc MC 6MFA Terra Nova TILLIGTE
18 nov.11:15Ti-Volley MB 1 - Holyoke MB 1MFA Terra Nova TILLIGTE
18 nov.13:00Ti-Volley MA 1 - SVH VC MA 2MFA Terra Nova TILLIGTE
18 nov.14:30Ti-Volley DS 2 - HVC DS 2MFA Terra Nova TILLIGTE
23 nov.19:00Twente '05 DS 3 - Ti-Volley DS 2Pathmoshal ENSCHEDE
24 nov.19:00LEDnovate Esch Stars DS 4 - Ti-Volley DS 1't Eschhoes VASSE
24 nov.19:00HVC MA 2 - Ti-Volley MA 1de Beukenhage DEN HAM OV
25 nov.9:45TiMaX/DeVoKo N2 3 - Ti-Volley N2 1MFA Terra Nova TILLIGTE
25 nov.9:45Volley '68 N4 3 - Ti-Volley N4 1MFA Terra Nova TILLIGTE
25 nov.10:30Ti-Volley N5 1 - Volley '68 N5 1Dorper Esch DENEKAMP
25 nov.10:30Pollux N5 2 - Ti-Volley N5 2Dorper Esch DENEKAMP
25 nov.10:30Ti-Volley N2 1 - Pollux N2 1MFA Terra Nova TILLIGTE
25 nov.10:30Ti-Volley N4 1 - Volley '68 N4 1MFA Terra Nova TILLIGTE
25 nov.11:00TVO MC 1 - Ti-Volley MC 1Geertman HENGELO OV
25 nov.11:15Ti-Volley N5 2 - Ti-Volley N5 1Dorper Esch DENEKAMP
2 dec.9:45Pollux N2 1 - Ti-Volley N2 1De Rossweide ROSSUM OV
2 dec.10:15Ti-Volley N5 2 - Volley '68 N5 1Sporthal 't Trefpunt WEERSELO
2 dec.10:15Pollux N5 2 - Ti-Volley N5 1Sporthal 't Trefpunt WEERSELO
2 dec.11:00Ti-Volley N5 1 - Ti-Volley N5 2Sporthal 't Trefpunt WEERSELO
2 dec.11:15Ti-Volley N2 1 - TiMaX/DeVoKo N2 3De Rossweide ROSSUM OV
2 dec.11:15Ti-Volley MB 1 - ATC MB 1MFA Terra Nova TILLIGTE
2 dec.12:00Pollux MC 3 - Ti-Volley MC 1Vondersweyde OLDENZAAL
2 dec.13:00Ti-Volley MA 1 - Fysio Engbersen Aastad MA 2MFA Terra Nova TILLIGTE
2 dec.14:30Ti-Volley DS 2 - Volley '68 DS 3MFA Terra Nova TILLIGTE
2 dec.16:30Ti-Volley DS 1 - Webton Hengelo DS 5MFA Terra Nova TILLIGTE
8 dec.21:00Flash Stars DS 2 - Ti-Volley DS 2De Gaarf LANGEVEEN
8 dec.21:15ISIVOL DS 4 - Ti-Volley DS 1't Meuken HAAKSBERGEN
9 dec.9:30Rivo Rijssen MC 3 - Ti-Volley MC 1Reggehal RIJSSEN
9 dec.12:00Springendal-Set-Up`65 MB 4 - Ti-Volley MB 1De Schalm OOTMARSUM
9 dec.15:00Webton Hengelo MA 1 - Ti-Volley MA 1Veldwijk HENGELO OV
16 dec.9:00Ti-Volley N2 1 - Rosstars N2 2Dorper Esch DENEKAMP
16 dec.9:30Ti-Volley MC 1 - Markel-Up MC 2MFA Terra Nova TILLIGTE
16 dec.9:45TiMaX/DeVoKo N2 4 - Ti-Volley N2 1Dorper Esch DENEKAMP
16 dec.9:45Volley '68 N4 2 - Ti-Volley N4 1Dorper Esch DENEKAMP
16 dec.10:30Ti-Volley N5 1 - Volley '68 N5 1Dorper Esch DENEKAMP
16 dec.10:30Pollux N5 2 - Ti-Volley N5 2Dorper Esch DENEKAMP
16 dec.11:15Ti-Volley N5 2 - Ti-Volley N5 1Dorper Esch DENEKAMP
16 dec.11:15Ti-Volley N4 1 - TiMaX/DeVoKo N4 4Dorper Esch DENEKAMP
16 dec.11:15Ti-Volley MB 1 - Dynamo Tubbergen MB 2MFA Terra Nova TILLIGTE
16 dec.13:00Ti-Volley MA 1 - Ecare Apollo 8 MA 2MFA Terra Nova TILLIGTE
16 dec.14:30Ti-Volley DS 2 - Dynamo Tubbergen DS 5MFA Terra Nova TILLIGTE
16 dec.16:30Ti-Volley DS 1 - Flash Stars DS 1MFA Terra Nova TILLIGTE
22 dec.19:00Harambee DS 5 - Ti-Volley DS 2Universitair Sportcentrum ENSCHEDE
23 dec.11:30Harambee DS 4 - Ti-Volley DS 1Universitair Sportcentrum ENSCHEDE
12 jan.20:15Krekkers DS 6 - Ti-Volley DS 1De Haambrink MARIAPAROCHIE
13 jan.13:00Vosta DS 2 - Ti-Volley DS 2Pathmoshal ENSCHEDE
20 jan.14:30Ti-Volley DS 2 - Cupido DS 3MFA Terra Nova TILLIGTE
20 jan.16:30Ti-Volley DS 1 - SVH VC DS 4MFA Terra Nova TILLIGTE
26 jan.20:30Rosstars DS 4 - Ti-Volley DS 2De Rossweide ROSSUM OV
27 jan.14:00Pollux DS 1 - Ti-Volley DS 1Vondersweyde OLDENZAAL
2 feb.21:00HVC DS 2 - Ti-Volley DS 2de Beukenhage DEN HAM OV
10 feb.14:30Ti-Volley DS 2 - ISIVOL DS 3MFA Terra Nova TILLIGTE
10 feb.16:30Ti-Volley DS 1 - Ecare Apollo 8 DS 8MFA Terra Nova TILLIGTE
23 feb.21:00Cupido DS 3 - Ti-Volley DS 2de Marke HENGEVELDE
10 mrt.13:30Fysio Engbersen Aastad DS 3 - Ti-Volley DS 1Windmolenbroek ALMELO
10 mrt.17:45Havoc DS 4 - Ti-Volley DS 2De Bouwmeester HAAKSBERGEN
17 mrt.14:30Ti-Volley DS 2 - Twente '05 DS 3MFA Terra Nova TILLIGTE
17 mrt.16:30Ti-Volley DS 1 - LEDnovate Esch Stars DS 4MFA Terra Nova TILLIGTE
23 mrt.19:00Volley '68 DS 3 - Ti-Volley DS 2de Fakkel LOSSER
23 mrt.21:00Webton Hengelo DS 5 - Ti-Volley DS 1Veldwijk HENGELO OV
7 apr.14:30Ti-Volley DS 2 - Flash Stars DS 2MFA Terra Nova TILLIGTE
7 apr.16:30Ti-Volley DS 1 - ISIVOL DS 4MFA Terra Nova TILLIGTE
13 apr.19:15Flash Stars DS 1 - Ti-Volley DS 1De Gaarf LANGEVEEN
13 apr.20:30Dynamo Tubbergen DS 5 - Ti-Volley DS 2Verdegaalhal Burgemeester TUBBERGEN
21 apr.14:30Ti-Volley DS 2 - Harambee DS 5MFA Terra Nova TILLIGTE
21 apr.16:30Ti-Volley DS 1 - Harambee DS 4MFA Terra Nova TILLIGTE

Scheidsrechters en tellers&

Download het schema voor de scheidsrechters en tellers hier.

Comments are closed.