Uitslagen en Programma

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
22 sep.Ti-Volley DS 2 - Dynamiek DS 20-420-25, 20-25, 13-25, 14-25
22 sep.Ti-Volley MA 1 - Vocluma MA 14-025-9, 25-12, 25-13, 25-10
22 sep.TiMaX/DeVoKo MB 5 - Ti-Volley MB 12-315-25, 23-25, 25-23, 26-24, 5-15
22 sep.Ti-Volley MA 2 - Rivo Rijssen MA 24-025-6, 25-9, 25-9, 25-11
22 sep.Ti-Volley MC 1 - Dynamiek MC 12-325-22, 25-22, 21-25, 23-25, 9-15
21 sep.Ti-Volley DS 1 - TiMaX/DeVoKo DS 64-025-10, 25-12, 25-18, 25-22

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaats
28 sep.19:00HVC MC 2 - Ti-Volley MC 1de Beukenhage DEN HAM OV
28 sep.19:30Markel-Up MA 1 - Ti-Volley MA 1de Haverkamp MARKELO
28 sep.20:00Apollo 8 DS 9 - Ti-Volley DS 1de Veste BORNE
29 sep.9:45Ti-Volley N5 1 - TiMaX/DeVoKo N5 3Dorper Esch DENEKAMP
29 sep.10:00Ti-Volley N3 1 - TiMaX/DeVoKo N3 4De Luttermolen DE LUTTE
29 sep.10:30TiMaX/DeVoKo N5 4 - Ti-Volley N5 1Dorper Esch DENEKAMP
29 sep.10:45Lutheria N3 2 - Ti-Volley N3 1De Luttermolen DE LUTTE
29 sep.11:00Ti-Volley MB 1 - Apollo 8 MB 4MFA Terra Nova TILLIGTE
29 sep.13:00Volley '68 MA 1 - Ti-Volley MA 2de Fakkel LOSSER
5 okt.21:15Dynamiek DS 3 - Ti-Volley DS 2Mossendam GOOR
6 okt.9:45Rosstars N3 2 - Ti-Volley N3 1De Rossweide ROSSUM OV
6 okt.9:45Ti-Volley N3 1 - Pollux N3 2De Rossweide ROSSUM OV
6 okt.9:45Ti-Volley N5 1 - Rosstars N5 1Dorper Esch DENEKAMP
6 okt.10:30Lutheria N5 1 - Ti-Volley N5 1Dorper Esch DENEKAMP
6 okt.11:00Weghorst Makelaardij WVC Volley MA 1 - Ti-Volley MA 2Dikkenshal WIERDEN
6 okt.12:45Polstars MC 3 - Ti-Volley MC 1de Pol BENTELO
6 okt.15:00Ti-Volley MA 1 - Volley '68 MA 1MFA Terra Nova TILLIGTE
12 okt.20:00Ti-Volley DS 1 - Time Out'75 DS 4MFA Terra Nova TILLIGTE
13 okt.10:30Ti-Volley MC 1 - Apollo 8 MC 6MFA Terra Nova TILLIGTE
13 okt.12:00Pollux MB 3 - Ti-Volley MB 1Vondersweyde OLDENZAAL
13 okt.13:00Ti-Volley MA 2 - Ti-Volley MA 1MFA Terra Nova TILLIGTE
13 okt.15:00Ti-Volley DS 2 - Harambee DS 10MFA Terra Nova TILLIGTE
19 okt.19:00SVH VC DS 3 - Ti-Volley DS 1de Voordam HELLENDOORN
19 okt.20:00Apollo 8 DS 12 - Ti-Volley DS 2de Veste BORNE
20 okt.10:30Kerkemeijer Gemini MA 1 - Ti-Volley MA 2't Timpke BORCULO
20 okt.11:00Ti-Volley MB 1 - TiMaX/DeVoKo MB 5MFA Terra Nova TILLIGTE
20 okt.11:00Weghorst Makelaardij WVC Volley MC 2 - Ti-Volley MC 1Dikkenshal WIERDEN
2 nov.20:30Ti-Volley DS 1 - Harambee DS 5MFA Terra Nova TILLIGTE
3 nov.9:00Ti-Volley N5 1 - Volley '68 N5 1De Rossweide ROSSUM OV
3 nov.9:45Pollux N5 1 - Ti-Volley N5 1De Rossweide ROSSUM OV
3 nov.10:30TiMaX/DeVoKo N3 3 - Ti-Volley N3 1De Rossweide ROSSUM OV
3 nov.10:30Ti-Volley MC 1 - Holyoke MC 1MFA Terra Nova TILLIGTE
3 nov.11:15Ti-Volley N3 1 - TiMaX/DeVoKo N3 4De Rossweide ROSSUM OV
3 nov.13:00Ti-Volley MA 2 - SVH VC MA 3MFA Terra Nova TILLIGTE
3 nov.15:00Ti-Volley MA 1 - Holyoke MA 1MFA Terra Nova TILLIGTE
3 nov.17:00Ti-Volley DS 2 - LEDnovate Esch Stars DS 4MFA Terra Nova TILLIGTE
5 nov.19:00Vosta DS 2 - Ti-Volley DS 1Diekmanhal ENSCHEDE
10 nov.9:45TiMaX/DeVoKo N5 3 - Ti-Volley N5 1Dorper Esch DENEKAMP
10 nov.10:15Ti-Volley N3 1 - Lutheria N3 2Sporthal 't Trefpunt WEERSELO
10 nov.10:30Ti-Volley N5 1 - TiMaX/DeVoKo N5 4Dorper Esch DENEKAMP
10 nov.11:00Rosstars N3 2 - Ti-Volley N3 1Sporthal 't Trefpunt WEERSELO
10 nov.11:30Fysio Engbersen Aastad MA 2 - Ti-Volley MA 1Windmolenbroek ALMELO
10 nov.11:30Rivo Rijssen DS 7 - Ti-Volley DS 2Reggehal RIJSSEN
10 nov.14:00Apollo 8 MA 3 - Ti-Volley MA 2de Veste BORNE
10 nov.15:00Vocluma MC 1 - Ti-Volley MC 1't Asspel MARIENHEEM
16 nov.20:30Ti-Volley DS 1 - Twente '05 DS 3MFA Terra Nova TILLIGTE
17 nov.9:00Ti-Volley MC 1 - Voveda (Daarle) MC 1MFA Terra Nova TILLIGTE
17 nov.11:00Ti-Volley MB 1 - Pollux MB 3MFA Terra Nova TILLIGTE
17 nov.13:00Ti-Volley MA 2 - Holyoke MA 1MFA Terra Nova TILLIGTE
17 nov.15:00Ti-Volley MA 1 - Rivo Rijssen MA 2MFA Terra Nova TILLIGTE
17 nov.17:00Ti-Volley DS 2 - Vrivo DS 4MFA Terra Nova TILLIGTE
23 nov.19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley MA 1 - Ti-Volley MA 1Dikkenshal WIERDEN
23 nov.21:00Devoc DS 5 - Ti-Volley DS 2de Reiger DELDEN
23 nov.21:15ISIVOL DS 4 - Ti-Volley DS 1't Meuken HAAKSBERGEN
24 nov.9:00Pollux N3 2 - Ti-Volley N3 1MFA Terra Nova TILLIGTE
24 nov.9:45Ti-Volley N3 1 - TiMaX/DeVoKo N3 3MFA Terra Nova TILLIGTE
24 nov.9:45Ti-Volley N5 1 - Lutheria N5 1De Rossweide ROSSUM OV
24 nov.10:30Rosstars N5 1 - Ti-Volley N5 1De Rossweide ROSSUM OV
24 nov.12:00Pollux MC 2 - Ti-Volley MC 1Vondersweyde OLDENZAAL
24 nov.15:00Vocluma MA 1 - Ti-Volley MA 2't Asspel MARIENHEEM
30 nov.19:00SVH VC MA 3 - Ti-Volley MA 1de Voordam HELLENDOORN
1 dec.17:15Havoc MC 5 - Ti-Volley MC 1De Bouwmeester HAAKSBERGEN
7 dec.20:30Ti-Volley DS 1 - Cupido DS 3MFA Terra Nova TILLIGTE
8 dec.10:30Ti-Volley MC 1 - Vrivo MC 3MFA Terra Nova TILLIGTE
8 dec.13:00Ti-Volley MA 2 - Fysio Engbersen Aastad MA 2MFA Terra Nova TILLIGTE
8 dec.15:00Ti-Volley MA 1 - Kerkemeijer Gemini MA 1MFA Terra Nova TILLIGTE
8 dec.17:00Ti-Volley DS 2 - Apollo 8 DS 10MFA Terra Nova TILLIGTE
13 dec.19:00Fellini Vips DS 2 - Ti-Volley DS 1Pathmoshal ENSCHEDE
14 dec.19:00Mintonette DS 2 - Ti-Volley DS 2't Mossink HOLTEN
14 dec.19:30Markel-Up MA 1 - Ti-Volley MA 2de Haverkamp MARKELO
15 dec.9:00Volley '68 N5 1 - Ti-Volley N5 1De Rossweide ROSSUM OV
15 dec.9:45Ti-Volley N5 1 - Pollux N5 1De Rossweide ROSSUM OV
15 dec.10:00TiMaX/DeVoKo N3 4 - Ti-Volley N3 1De Luttermolen DE LUTTE
15 dec.10:45Ti-Volley N3 1 - Lutheria N3 2De Luttermolen DE LUTTE
15 dec.12:00Apollo 8 MA 3 - Ti-Volley MA 1de Veste BORNE
15 dec.16:00Apollo 8 MB 4 - Ti-Volley MB 1de Veste BORNE
21 dec.21:00Harambee DS 5 - Ti-Volley DS 1Universitair Sportcentrum ENSCHEDE
11 jan.20:30Ti-Volley DS 2 - Harambee DS 7MFA Terra Nova TILLIGTE
12 jan.17:00Ti-Volley DS 1 - Apollo 8 DS 9MFA Terra Nova TILLIGTE
18 jan.20:30Ti-Volley DS 2 - Dynamiek DS 3MFA Terra Nova TILLIGTE
26 jan.13:30Harambee DS 10 - Ti-Volley DS 2Universitair Sportcentrum ENSCHEDE
1 feb.20:30Ti-Volley DS 2 - Apollo 8 DS 12MFA Terra Nova TILLIGTE
2 feb.17:00Ti-Volley DS 1 - SVH VC DS 3MFA Terra Nova TILLIGTE
8 feb.19:00LEDnovate Esch Stars DS 4 - Ti-Volley DS 2't Eschhoes VASSE
15 feb.20:30Ti-Volley DS 2 - Rivo Rijssen DS 7MFA Terra Nova TILLIGTE
16 feb.17:00Ti-Volley DS 1 - Vosta DS 2MFA Terra Nova TILLIGTE
22 feb.20:30Time Out'75 DS 4 - Ti-Volley DS 1Sporthal Dr. Quantstraat DIEPENHEIM
2 mrt.13:30Harambee DS 7 - Ti-Volley DS 2Universitair Sportcentrum ENSCHEDE
8 mrt.21:00Vrivo DS 4 - Ti-Volley DS 2de Stamper VRIEZENVEEN
9 mrt.13:00Twente '05 DS 3 - Ti-Volley DS 1Pathmoshal ENSCHEDE
15 mrt.20:30Ti-Volley DS 2 - Devoc DS 5MFA Terra Nova TILLIGTE
16 mrt.17:00Ti-Volley DS 1 - ISIVOL DS 4MFA Terra Nova TILLIGTE
22 mrt.21:00Cupido DS 3 - Ti-Volley DS 1de Marke HENGEVELDE
29 mrt.20:00Apollo 8 DS 10 - Ti-Volley DS 2de Veste BORNE
5 apr.20:30Ti-Volley DS 2 - Mintonette DS 2MFA Terra Nova TILLIGTE
6 apr.17:00Ti-Volley DS 1 - Fellini Vips DS 2MFA Terra Nova TILLIGTE
12 apr.19:30Dynamiek DS 2 - Ti-Volley DS 2Mossendam GOOR
12 apr.19:30TiMaX/DeVoKo DS 6 - Ti-Volley DS 1Dorper Esch DENEKAMP

Scheidsrechters en tellers

Download het schema voor de scheidsrechters en tellers hier.

Comments are closed.