Uitslagen en Programma

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
06 dec.Mintonette DS 1 - Ti-Volley DS 30-410-25, 17-25, 21-25, 15-25
30 nov.Wevo 70 DS 5 - Ti-Volley DS 10-424-26, 23-25, 21-25, 14-25
30 nov.Ti-Volley DS 3 - Lutheria DS 64-025-10, 25-13, 25-16, 25-11
30 nov.Ti-Volley MC 2 - Tornado Geesteren MC 40-48-25, 14-25, 19-25, 15-25
30 nov.Twente '05 MB 3 - Ti-Volley MB 14-025-16, 25-8, 25-17, 25-12
30 nov.Ti-Volley N4 1 - TiMaX/DeVoKo N4 42-412-25, 23-25, 15-10
30 nov.Volley '68 N4 2 - Ti-Volley N4 12-425-20, 18-25, 4-15
29 nov.Dynamiek MC 1 - Ti-Volley MC 13-125-23, 21-25, 25-19, 26-24
29 nov.Webton Hengelo DS 4 - Ti-Volley DS 23-125-18, 25-13, 25-18, 23-25
23 nov.Ti-Volley MA 1 - SVH VC MA 23-125-22, 17-25, 25-23, 25-16
23 nov.Ti-Volley MB 1 - Tornado Geesteren MB 23-125-15, 25-23, 25-16, 18-25
22 nov.Ti-Volley MB 1 - TVO MB 13-29-25, 10-25, 25-17, 25-19, 15-8
22 nov.Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4 - Ti-Volley DS 24-025-16, 25-19, 25-11, 25-15
22 nov.De Pallegarste DS 1 - Ti-Volley DS 14-025-18, 25-12, 26-24, 25-21
16 nov.Ti-Volley DS 1 - Tornado Geesteren DS 63-214-25, 25-23, 23-25, 25-18, 15-11
16 nov.Ti-Volley DS 2 - Vips Bardot DS 61-325-18, 19-25, 22-25, 17-25
16 nov.Tornado Geesteren MC 4 - Ti-Volley MC 23-120-25, 25-20, 26-24, 25-9
16 nov.Ti-Volley MA 1 - Wevo 70 MA 33-126-24, 25-17, 16-25, 25-20
16 nov.Ti-Volley MC 1 - Apollo 8 MC 64-025-18, 25-13, 25-14, 25-18
15 nov.ISIVOL DS 5 - Ti-Volley DS 31-322-25, 25-21, 13-25, 12-25
09 nov.Ti-Volley MC 1 - Pollux MC 21-325-17, 17-25, 11-25, 25-27
09 nov.Pollux MA 1 - Ti-Volley MA 11-325-22, 7-25, 9-25, 13-25
09 nov.Ti-Volley DS 3 - Harambee DS 94-025-22, 25-11, 25-6, 25-11
09 nov.Ti-Volley MC 2 - Havoc MC 54-025-12, 26-24, 25-16, 25-17
09 nov.Tornado Geesteren MB 2 - Ti-Volley MB 13-125-18, 17-25, 25-22, 25-20
09 nov.Lutheria N4 2 - Ti-Volley N4 14-225-20, 21-25, 15-8
09 nov.Ti-Volley N4 1 - Volley '68 N4 22-412-25, 25-12, 13-15
02 nov.Ti-Volley DS 2 - RAS-H DS 11-325-18, 16-25, 16-25, 13-25
02 nov.Time Out'75 MA 1 - Ti-Volley MA 11-311-25, 12-25, 32-30, 19-25
02 nov.Ti-Volley DS 3 - TVO DS 23-125-22, 27-25, 25-20, 23-25
02 nov.Volley '68 MC 1 - Ti-Volley MC 10-418-25, 18-25, 20-25, 14-25
02 nov.Dynamo Tubbergen MB 2 - Ti-Volley MB 12-325-19, 13-25, 25-18, 20-25, 16-18
02 nov.Ti-Volley MC 2 - BUVO MC 13-225-21, 19-25, 28-26, 25-27, 15-3
02 nov.Ti-Volley N4 1 - Pollux N4 24-225-23, 16-25, 15-13
02 nov.Volley '68 N4 2 - Ti-Volley N4 10-623-25, 18-25, 13-15
01 nov.Harambee DS 5 - Ti-Volley DS 11-320-25, 20-25, 25-21, 22-25
26 okt.Ti-Volley MA 1 - Pollux MA 14-025-19, 25-19, 25-21, 25-20
26 okt.Rosstars MC 2 - Ti-Volley MC 23-225-17, 21-25, 25-19, 22-25, 15-9
26 okt. - -
25 okt.Klumpers VVA DS 2 - Ti-Volley DS 12-325-16, 13-25, 20-25, 25-23, 11-15
19 okt.Ti-Volley DS 1 - Havoc DS 54-025-8, 25-13, 25-20, 25-12
19 okt.Holyoke MC 2 - Ti-Volley MC 24-025-20, 25-14, 25-11, 25-15
19 okt.SVH VC MA 2 - Ti-Volley MA 14-025-20, 25-23, 25-14, 25-23
18 okt.Apollo 8 DS 11 - Ti-Volley DS 23-125-11, 25-27, 25-22, 25-13
18 okt.Markel-Up DS 2 - Ti-Volley DS 30-46-25, 17-25, 16-25, 11-25
12 okt.Havoc MC 4 - Ti-Volley MC 13-225-14, 18-25, 25-14, 20-25, 16-14
12 okt.TiMaX/DeVoKo MA 2 - Ti-Volley MA 12-318-25, 18-25, 26-24, 25-23, 7-15
12 okt.Ti-Volley DS 3 - Tornado Geesteren DS 74-025-13, 25-23, 25-13, 25-16
12 okt.Havoc MB 3 - Ti-Volley MB 13-228-26, 25-21, 23-25, 19-25, 15-13
12 okt.Ti-Volley MC 2 - Holyoke MC 21-315-25, 13-25, 4-25, 25-22
12 okt.Pollux N4 2 - Ti-Volley N4 10-617-25, 4-25, 7-15
12 okt.Ti-Volley N4 1 - Volley '68 N4 36-025-24, 25-9, 15-11
11 okt.TiMaX/DeVoKo DS 6 - Ti-Volley DS 10-417-25, 9-25, 15-25, 17-25
05 okt.Ti-Volley DS 1 - Holyoke DS 34-025-13, 25-16, 25-16, 25-13
05 okt.Ti-Volley DS 2 - ATC DS 44-025-11, 25-11, 25-20, 25-16
05 okt.Havoc MC 5 - Ti-Volley MC 21-316-25, 25-22, 23-25, 17-25
05 okt.Ti-Volley MC 1 - Volley '68 MC 13-125-17, 25-9, 25-13, 23-25
05 okt. - -
05 okt.Wevo 70 MA 3 - Ti-Volley MA 12-325-22, 22-25, 22-25, 26-24, 10-15
04 okt.Volley '68 DS 4 - Ti-Volley DS 30-412-25, 16-25, 16-25, 14-25
28 sep.Pollux MC 2 - Ti-Volley MC 11-325-9, 22-25, 23-25, 17-25
28 sep.Ti-Volley N4 1 - Lutheria N4 22-425-21, 13-25, 8-15
28 sep.TiMaX/DeVoKo N4 4 - Ti-Volley N4 16-025-19, 25-3, 15-13
28 sep.Ti-Volley MC 2 - Rosstars MC 22-322-25, 25-11, 24-26, 25-23, 12-15
28 sep.TVO MB 1 - Ti-Volley MB 11-322-25, 21-25, 25-19, 24-26
27 sep.Mintonette DS 2 - Ti-Volley DS 22-320-25, 25-21, 25-15, 17-25, 12-15
25 sep.Ti-Volley DS 2 - Twente-Sparta DS 31-321-25, 11-25, 25-17, 14-25
21 sep.BUVO MC 1 - Ti-Volley MC 20-419-25, 25-27, 23-25, 21-25
21 sep.Ti-Volley MA 1 - Time Out'75 MA 14-025-11, 25-15, 25-8, 25-15
21 sep.Ti-Volley MB 1 - Twente '05 MB 30-413-25, 8-25, 14-25, 16-25
21 sep.Ti-Volley MC 1 - Dynamiek MC 13-225-15, 19-25, 21-25, 25-13, 15-10
20 sep.Ti-Volley DS 1 - Devoc DS 44-025-7, 25-5, 25-8, 25-4

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaats
7 dec.9:00Ti-Volley MC 1 - Havoc MC 4MFA Terra Nova TILLIGTE
7 dec.11:00Ti-Volley MB 1 - Havoc MB 3MFA Terra Nova TILLIGTE
7 dec.13:00Ti-Volley MA 1 - TiMaX/DeVoKo MA 2MFA Terra Nova TILLIGTE
7 dec.15:00Ti-Volley DS 2 - TVO DS 3MFA Terra Nova TILLIGTE
7 dec.17:00Ti-Volley DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 6MFA Terra Nova TILLIGTE
13 dec.19:00SVH VC DS 3 - Ti-Volley DS 1de Voordam HELLENDOORN
13 dec.19:00Klumpers VVA DS 3 - Ti-Volley DS 2de Danne ALBERGEN
14 dec.9:00Ti-Volley N4 1 - Volley '68 N4 3Dorper Esch DENEKAMP
14 dec.9:45Pollux N4 2 - Ti-Volley N4 1Dorper Esch DENEKAMP
14 dec.11:00Ti-Volley MB 1 - Dynamo Tubbergen MB 2MFA Terra Nova TILLIGTE
14 dec.13:00Ti-Volley DS 3 - ATC DS 3MFA Terra Nova TILLIGTE
14 dec.14:00Apollo 8 MC 6 - Ti-Volley MC 1de Veste BORNE
11 jan.15:00Ti-Volley DS 2 - Mintonette DS 2MFA Terra Nova TILLIGTE
11 jan.17:00Ti-Volley DS 1 - Klumpers VVA DS 2MFA Terra Nova TILLIGTE
17 jan.19:00ATC DS 4 - Ti-Volley DS 2Veldwijk HENGELO OV
18 jan.13:00Ti-Volley DS 3 - Volley '68 DS 4MFA Terra Nova TILLIGTE
18 jan.14:30Holyoke DS 3 - Ti-Volley DS 1de Zomp ENTER
24 jan.19:15Tornado Geesteren DS 7 - Ti-Volley DS 3De Ransuil GEESTEREN OV
25 jan.17:00Ti-Volley DS 1 - TiMaX/DeVoKo DS 6MFA Terra Nova TILLIGTE
1 feb.13:00Ti-Volley DS 3 - Markel-Up DS 2MFA Terra Nova TILLIGTE
1 feb.14:15Havoc DS 5 - Ti-Volley DS 1De Bouwmeester HAAKSBERGEN
1 feb.15:00Ti-Volley DS 2 - Apollo 8 DS 11MFA Terra Nova TILLIGTE
7 feb.19:15RAS-H DS 1 - Ti-Volley DS 2De Els HAAKSBERGEN
7 feb.21:00TVO DS 2 - Ti-Volley DS 3Geertman HENGELO OV
8 feb.15:00Ti-Volley DS 1 - Harambee DS 5MFA Terra Nova TILLIGTE
7 mrt.11:30Harambee DS 9 - Ti-Volley DS 3Universitair Sportcentrum ENSCHEDE
7 mrt.15:00Ti-Volley DS 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4MFA Terra Nova TILLIGTE
7 mrt.17:00Ti-Volley DS 1 - De Pallegarste DS 1MFA Terra Nova TILLIGTE
12 mrt.19:00Vips Bardot DS 6 - Ti-Volley DS 2Pathmoshal ENSCHEDE
13 mrt.21:15Tornado Geesteren DS 6 - Ti-Volley DS 1De Ransuil GEESTEREN OV
14 mrt.13:00Ti-Volley DS 3 - ISIVOL DS 5MFA Terra Nova TILLIGTE
20 mrt.19:00Lutheria DS 6 - Ti-Volley DS 3De Luttermolen DE LUTTE
21 mrt.15:00Ti-Volley DS 2 - Webton Hengelo DS 4MFA Terra Nova TILLIGTE
21 mrt.17:00Ti-Volley DS 1 - Wevo 70 DS 5MFA Terra Nova TILLIGTE
27 mrt.19:30TVO DS 3 - Ti-Volley DS 2Geertman HENGELO OV
28 mrt.13:00Ti-Volley DS 3 - Mintonette DS 1MFA Terra Nova TILLIGTE
28 mrt.14:00Springendal-Set-Up`65 DS 6 - Ti-Volley DS 1De Schalm OOTMARSUM
4 apr.15:00Ti-Volley DS 2 - Klumpers VVA DS 3MFA Terra Nova TILLIGTE
4 apr.17:00Ti-Volley DS 1 - SVH VC DS 3MFA Terra Nova TILLIGTE
9 apr.20:00ATC DS 3 - Ti-Volley DS 3Groot Driene HENGELO OV
17 apr.21:00Devoc DS 4 - Ti-Volley DS 1de Reiger DELDEN
18 apr.16:00Twente-Sparta DS 3 - Ti-Volley DS 2de Brug ENSCHEDE

Scheidsrechters en tellers

Download het schema voor de scheidsrechters en tellers hier.

Reacties gesloten.