Dames 2

Dames 2 speelt tijdens het seizoen 2018-2019 in de 4e Klasse B.


Teamleden

Renske Postel
Joyce Lansink
Lianne Groener
Joy Perik
Sjane Reinink
Diede Postel
Loes Arends
Jouke Postel
Julia Reinink

Trainer/Coach

Saskia

Training

Maandag 18.30 – 20.00 uur

Thuiswedstrijden

Vrijdag om 21.00 uur of zaterdag om 17.00 uur (onder voorbehoud)

Wedstrijd- en rijschema

Het schema voor de 2e helft van het seizoen kun je hier downloaden. Bij verhindering zelf onderling ruilen!

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
12 apr.Dynamiek DS 2 - Ti-Volley DS 23-125-14, 25-10, 25-15, 23-25
05 apr.Ti-Volley DS 2 - Mintonette DS 21-325-18, 12-25, 13-25, 12-25
30 mrt.Ti-Volley DS 2 - Dynamiek DS 32-325-10, 20-25, 25-20, 20-25, 11-15
29 mrt.Apollo 8 DS 10 - Ti-Volley DS 24-025-15, 25-10, 25-16, 25-15
15 mrt.Ti-Volley DS 2 - Devoc DS 50-421-25, 21-25, 20-25, 20-25
09 mrt.Harambee DS 7 - Ti-Volley DS 23-125-12, 28-26, 13-25, 26-24
08 mrt.Vrivo DS 4 - Ti-Volley DS 24-025-21, 25-17, 25-18, 25-17
15 feb.Ti-Volley DS 2 - Rivo Rijssen DS 71-323-25, 25-14, 15-25, 19-25
08 feb.LEDnovate Esch Stars DS 4 - Ti-Volley DS 21-317-25, 14-25, 25-20, 20-25
01 feb.Ti-Volley DS 2 - Apollo 8 DS 123-125-17, 25-15, 25-16, 20-25
26 jan.Harambee DS 10 - Ti-Volley DS 23-225-16, 16-25, 25-21, 14-25, 15-13
11 jan.Ti-Volley DS 2 - Harambee DS 71-323-25, 25-18, 16-25, 16-25
18 dec.Mintonette DS 2 - Ti-Volley DS 24-025-15, 25-16, 25-15, 25-18
08 dec.Ti-Volley DS 2 - Apollo 8 DS 100-410-25, 12-25, 26-28, 12-25
23 nov.Devoc DS 5 - Ti-Volley DS 24-025-20, 25-16, 25-19, 25-22
17 nov.Ti-Volley DS 2 - Vrivo DS 40-419-25, 20-25, 14-25, 19-25
10 nov.Rivo Rijssen DS 7 - Ti-Volley DS 23-230-32, 20-25, 25-15, 25-17, 16-14
03 nov.Ti-Volley DS 2 - LEDnovate Esch Stars DS 44-025-22, 25-16, 25-16, 25-21
19 okt.Apollo 8 DS 12 - Ti-Volley DS 23-112-25, 25-11, 25-14, 25-10
13 okt.Ti-Volley DS 2 - Harambee DS 103-222-25, 25-17, 25-20, 16-25, 15-13
05 okt.Dynamiek DS 3 - Ti-Volley DS 21-39-25, 25-13, 6-25, 23-25
22 sep.Ti-Volley DS 2 - Dynamiek DS 20-420-25, 20-25, 13-25, 14-25

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaats

Stand

#Team Wedstr.Punten
1Apollo 8 DS 102298
2Rivo Rijssen DS 72288
3Vrivo DS 42278
4Harambee DS 72276
5Dynamiek DS 22276
6Mintonette DS 22261
7Devoc DS 52251
8Harambee DS 102240
9Ti-Volley DS 22232
10Apollo 8 DS 122232
11LEDnovate Esch Stars DS 42219
12Dynamiek DS 3229

Reacties gesloten.