Meisjes B1

Meisjes B1 speelt tijdens het seizoen 2018-2019 in de 3e Klasse C (1e helft) en 2e Klasse B (2e helft).


Teamleden

Jasmijn Bergman (vaste inval A2)
Lieke Hesselink
Moni Groeneveld
Pien Lassche
Maartje Groeneveld
Jette Arends
Sterre ter Haar
Daphne Groeneveld
Susan Groeneveld

Trainer/Coach

Volgt

Training

Dinsdag 17.45 – 19.00 uur

Thuiswedstrijden

Zaterdag 11.00 uur

Wedstrijd- en rijschema

Het schema voor de 2e helft van het seizoen kun je hier downloaden. Bij verhindering zelf onderling ruilen!

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
13 apr.Fysio Engbersen Aastad MB 2 - Ti-Volley MB 14-025-12, 25-20, 25-21, 25-18
06 apr.Ti-Volley MB 1 - Dynamo Tubbergen MB 20-418-25, 21-25, 23-25, 14-25
30 mrt.Ti-Volley MB 1 - Holyoke MB 10-423-25, 17-25, 17-25, 16-25
22 mrt.Cupido MB 1 - Ti-Volley MB 14-025-23, 25-22, 25-21, 25-23
16 mrt.Ti-Volley MB 1 - Elite/Dynamo MB 12-316-25, 25-20, 20-25, 25-20, 13-15
12 mrt.Rivo Rijssen MB 3 - Ti-Volley MB 12-317-25, 25-22, 19-25, 25-20, 9-15
08 mrt.Saasveldia MB 1 - Ti-Volley MB 11-318-25, 18-25, 25-20, 20-25
02 feb.Ti-Volley MB 1 - Klumpers VVA MB 24-025-15, 25-11, 25-16, 25-11
26 jan.TiMaX/DeVoKo MB 3 - Ti-Volley MB 13-125-15, 25-18, 22-25, 25-19
19 jan.Ti-Volley MB 1 - HVC MB 23-225-12, 29-27, 21-25, 19-25, 16-14
12 jan.Ti-Volley MB 1 - Webton Hengelo MB 20-418-25, 8-25, 14-25, 13-25
08 dec.Apollo 8 MB 4 - Ti-Volley MB 11-325-18, 19-25, 14-25, 22-25
17 nov.Ti-Volley MB 1 - Pollux MB 33-114-25, 25-18, 25-12, 25-20
10 nov.Ti-Volley MB 1 - Pollux MB 34-025-22, 25-17, 25-23, 25-20
03 nov.TiMaX/DeVoKo MB 5 - Ti-Volley MB 13-223-25, 25-16, 25-2, 21-25, 15-8
27 okt.Apollo 8 MB 4 - Ti-Volley MB 10-420-25, 7-25, 18-25, 16-25
20 okt.Ti-Volley MB 1 - TiMaX/DeVoKo MB 54-025-18, 25-8, 25-15, 25-16
13 okt.Pollux MB 3 - Ti-Volley MB 11-321-25, 25-14, 17-25, 17-25
29 sep.Ti-Volley MB 1 - Apollo 8 MB 44-025-13, 25-9, 25-16, 25-12
22 sep.TiMaX/DeVoKo MB 5 - Ti-Volley MB 12-315-25, 23-25, 25-23, 26-24, 5-15

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaats

Stand

2e Helft, 2e Klasse B

#Team Wedstr.Punten
1Holyoke MB 11152
2Webton Hengelo MB 21150
3Elite/Dynamo MB 11137
4Cupido MB 11137
5TiMaX/DeVoKo MB 31134
6Fysio Engbersen Aastad MB 21127
7Dynamo Tubbergen MB 21126
8HVC MB 21122
9Ti-Volley MB 11118
10Rivo Rijssen MB 31114
11Saasveldia MB 1118
12Klumpers VVA MB 2115

1e Helft, 3e Klasse C

#Team Wedstr.Punten
1Ti-Volley MB 1937
2TiMaX/DeVoKo MB 5928
3Pollux MB 3920
4Apollo 8 MB 495

Reacties gesloten.