Meisjes C1

Meisjes C1 speelt tijdens het seizoen 2018-2019 in de 3e Klasse B (1e en 2e helft).


Teamleden

Janne Weda
Laurin Kloese
Silke Arendsen
Karlijn Welman
Dijne Roelofs
Ynske Damink
Wieke Roeleveld
Pien Postel
Marit Evers
Nanne v/d Aa
Susanne Beene
Anne Borggreve

Trainer/Coach

Simone

Training

Woensdag 17.30 – 18.45 uur

Thuiswedstrijden

Zaterdag 09.00 uur

Wedstrijd- en rijschema

Het schema voor de 1e helft van het seizoen kun je hier downloaden. Bij verhindering zelf onderling ruilen!

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
12 jan.Ti-Volley MC 1 - Webton Hengelo MC 31-314-25, 27-25, 20-25, 24-26
08 dec.Ti-Volley MC 1 - Vrivo MC 30-413-25, 17-25, 25-27, 21-25
01 dec.Havoc MC 5 - Ti-Volley MC 14-025-9, 25-6, 25-18, 25-20
24 nov.Pollux MC 2 - Ti-Volley MC 14-025-9, 25-13, 25-14, 25-13
10 nov.Vocluma MC 1 - Ti-Volley MC 14-025-5, 25-11, 25-12, 25-17
03 nov.Ti-Volley MC 1 - Holyoke MC 10-415-25, 17-25, 18-25, 15-25
20 okt.Weghorst Makelaardij WVC Volley MC 2 - Ti-Volley MC 14-025-5, 25-19, 25-6, 25-19
13 okt.Ti-Volley MC 1 - Apollo 8 MC 63-225-7, 21-25, 25-19, 21-25, 15-10
06 okt.Polstars MC 3 - Ti-Volley MC 14-025-4, 25-5, 25-15, 25-12
28 sep.HVC MC 2 - Ti-Volley MC 13-125-14, 25-13, 27-25, 10-25
22 sep.Ti-Volley MC 1 - Dynamiek MC 12-325-22, 25-22, 21-25, 23-25, 9-15

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaats
19 jan.9:00Ti-Volley MC 1 - Polstars MC 3MFA Terra Nova TILLIGTE
25 jan.19:00HVC MC 2 - Ti-Volley MC 1de Beukenhage DEN HAM OV
2 feb.9:00Ti-Volley MC 1 - Pollux MC 5MFA Terra Nova TILLIGTE
9 feb.13:15Twente '05 MC 3 - Ti-Volley MC 1Stroinkslanden ENSCHEDE
16 feb.9:00Ti-Volley MC 1 - Vosta MC 2MFA Terra Nova TILLIGTE
9 mrt.13:00Vocluma MC 2 - Ti-Volley MC 1't Asspel MARIENHEEM
16 mrt.9:00Ti-Volley MC 1 - Pollux MC 4MFA Terra Nova TILLIGTE
23 mrt.12:30Krekkers MC 5 - Ti-Volley MC 1De Haambrink MARIAPAROCHIE
6 apr.9:00Ti-Volley MC 1 - Apollo 8 MC 5MFA Terra Nova TILLIGTE

Stand

2e Helft, 3e Klasse B

#Team Wedstr.Punten
1Vocluma MC 215
2Twente '05 MC 315
3HVC MC 214
4Webton Hengelo MC 314
5Ti-Volley MC 111
6Apollo 8 MC 511
7Krekkers MC 500
7Pollux MC 500
7Polstars MC 300
10Pollux MC 410
11Vosta MC 210

1e Helft, 3e Klasse B

#Team Wedstr.Punten
1Weghorst Makelaardij WVC Volley MC 21147
2Holyoke MC 11139
3Polstars MC 31138
4Vocluma MC 11137
5Pollux MC 21135
6Vrivo MC 31132
7Voveda (Daarle) MC 11028
8Havoc MC 51127
9HVC MC 21016
10Apollo 8 MC 6118
11Dynamiek MC 1107
12Ti-Volley MC 1106

Reacties gesloten.