Stem op Ti-Volley bij de Rabo ClubSupport 2020

Vanaf 5 oktober tot 25 oktober kun je in het kader van de RaboClubSupport je stem uitbrengen. Ti-Volley doet hier ook weer aan mee en hoopt daarmee veel stemmen op te halen, zodat we een mooi bedrag kunnen ontvangen voor onze club!!

Iedere klant van de Rabobank heeft de mogelijkheid om in totaal 5 stemmen uit te brengen, waarvan 2 op dezelfde vereniging. Deze stemmen zijn geld waard!! Hiervoor moet je lid worden. Ben je dat niet dan kun je heel makkelijk lid worden (vanaf 12 jaar) en je stem uitbrengen:

  • Ga naar de Rabobank App of naar www.rabobank.nl en log in.
  • Ga naar zelf regelen en selecteer “Mijn Lidmaatschap”.
  • Wordt lid en breng je stem uit
  • Je kunt stemmen door RaboClubSupport te selecteren. Kies vervolgens voor onze vereniging (Ti-Volley).

Maak anderen enthousiast! Je opa’s, oma’s, vader, moeder, familie, vrienden, ect.! Hoe meer stemmen hoe meer geld wij krijgen voor onze clubkas.

Kortom, jouw stem is geld waard, dus stem op Ti-Volley