Uitslagen en Programma

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaats
18 sep.11:00Ti-Volley MB 1 - Ti-Volley MB 2MFA Terra Nova Tilligte
18 sep.11:00Ti-Volley MB 1 - Ti-Volley MB 2MFA Terra Nova Tilligte
18 sep.13:00Ti-Volley DS 2 - Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 6MFA Terra Nova Tilligte
18 sep.15:00Ti-Volley DS 3 - Devoc DS 3MFA Terra Nova Tilligte
18 sep.17:00Ti-Volley DS 1 - SVH VC DS 4MFA Terra Nova Tilligte
24 sep.20:00Apollo 8 DS 12 - Ti-Volley DS 3de Veste Borne
25 sep.9:00Wevo 70 N2 1 - Ti-Volley N2 1Dorper Esch Denekamp
25 sep.9:00Twente '05 N4 1 - Ti-Volley N4 1Diekmanhal Enschede
25 sep.9:00Ti-Volley N5 2 - Webton Hengelo N5 2Dorper Esch Denekamp
25 sep.9:00Ti-Volley MB 1 - Devoc MB 1MFA Terra Nova Tilligte
25 sep.9:45Ti-Volley N2 1 - TiMaX/DeVoKo N1 1Dorper Esch Denekamp
25 sep.9:45Saasveldia N3 1 - Ti-Volley N3 1Diekmanhal Enschede
25 sep.9:45Ti-Volley N5 1 - Arcade Pollux N5 1de Fakkel Losser
25 sep.10:30Ti-Volley N3 1 - Twente '05 N3 2Diekmanhal Enschede
25 sep.10:30Ti-Volley N4 1 - Volley '68 N4 2Diekmanhal Enschede
25 sep.10:30Volley '68 N5 2 - Ti-Volley N5 1de Fakkel Losser
25 sep.10:30Wevo 70 N5 1 - Ti-Volley N5 2Dorper Esch Denekamp
25 sep.11:00Ti-Volley MA 1 - Lutheria MA 2MFA Terra Nova Tilligte
25 sep.13:00Ti-Volley DS 4 - HVC DS 4MFA Terra Nova Tilligte
25 sep.14:00Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 6 - Ti-Volley DS 1De Schalm Ootmarsum
25 sep.14:00Apollo 8 MB 4 - Ti-Volley MB 2de Veste Borne
25 sep.14:30Wevo 70 DS 6 - Ti-Volley DS 2Sporthal 't Trefpunt Weerselo
2 okt.8:30Ti-Volley N2 1 - TiMaX/DeVoKo N1 2de Veste Borne
2 okt.9:00Ti-Volley MB 2 - BUVO MB 1MFA Terra Nova Tilligte
2 okt.9:15Wevo 70 N2 1 - Ti-Volley N2 1de Veste Borne
2 okt.10:30Ti-Volley N5 1 - Lutheria N5 1De Luttermolen de Lutte
2 okt.11:00Ti-Volley DS 4 - Fysio Engbersen Aastad DS 3MFA Terra Nova Tilligte
2 okt.12:00TiMaX/DeVoKo N5 3 - Ti-Volley N5 1De Luttermolen de Lutte
2 okt.12:45Havoc N5 2 - Ti-Volley N5 2De Bouwmeester Haaksbergen
2 okt.13:00Ti-Volley DS 2 - Krekkers DS 7MFA Terra Nova Tilligte
2 okt.13:30Ti-Volley N5 2 - ISIVOL N5 1De Bouwmeester Haaksbergen
2 okt.14:00Apollo 8 MB 4 - Ti-Volley MB 1de Veste Borne
2 okt.17:00Ti-Volley DS 1 - Wevo 70 DS 6MFA Terra Nova Tilligte
8 okt.19:00Devoc MB 1 - Ti-Volley MB 1Sporthal De Mors Delden
8 okt.19:15Krekkers DS 7 - Ti-Volley DS 1De Haambrink Mariaparochie
8 okt.20:30Dynamo Tubbergen DS 6 - Ti-Volley DS 2Sporthal De Vlaskoel Tubbergen
8 okt.21:30Markel-Up DS 2 - Ti-Volley DS 3de Haverkamp Markelo
9 okt.9:15Ti-Volley N4 1 - Arcade Pollux N4 2Vondersweyde Oldenzaal
9 okt.10:00Saasveldia N3 1 - Ti-Volley N3 1Vondersweyde Oldenzaal
9 okt.10:00Lutheria N4 3 - Ti-Volley N4 1Vondersweyde Oldenzaal
9 okt.10:45Ti-Volley N3 1 - Time Out'75 N3 2Vondersweyde Oldenzaal
9 okt.13:00Ti-Volley MA 1 - Arcade Pollux MA 2MFA Terra Nova Tilligte
9 okt.13:30Rivo Rijssen DS 8 - Ti-Volley DS 4Reggehal Rijssen
15 okt.19:30Webton Hengelo MA 2 - Ti-Volley MA 1Veldwijk Hengelo OV
16 okt.9:00Ti-Volley MB 1 - BUVO MB 1MFA Terra Nova Tilligte
16 okt.11:00Ti-Volley DS 4 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6MFA Terra Nova Tilligte
16 okt.13:00Ti-Volley DS 2 - LEDnovate Esch Stars DS 3MFA Terra Nova Tilligte
16 okt.15:00Ti-Volley DS 3 - Webton Hengelo DS 5MFA Terra Nova Tilligte
16 okt.17:00Ti-Volley DS 1 - Dynamo Tubbergen DS 6MFA Terra Nova Tilligte
22 okt.20:00Apollo 8 DS 11 - Ti-Volley DS 4de Veste Borne
23 okt.13:00Ti-Volley MB 1 - Kadoeng MB 1MFA Terra Nova Tilligte
29 okt.19:00LEDnovate Esch Stars DS 3 - Ti-Volley DS 1't Eschhoes Vasse
29 okt.19:00Devoc MB 1 - Ti-Volley MB 2Sporthal De Mors Delden
29 okt.21:00Mintonette DS 2 - Ti-Volley DS 4't Mossink Holten
30 okt.9:00Ti-Volley N3 1 - Twente '05 N3 2Sportzaal van Reedestraat SAASVELD
30 okt.9:15Ti-Volley N4 1 - Twente '05 N4 1Vondersweyde Oldenzaal
30 okt.10:15Ti-Volley N2 1 - TiMaX/DeVoKo N1 1Sporthal 't Trefpunt Weerselo
30 okt.10:15Wevo 70 N5 1 - Ti-Volley N5 2Sporthal 't Trefpunt Weerselo
30 okt.10:30Time Out'75 N3 2 - Ti-Volley N3 1Sportzaal van Reedestraat SAASVELD
30 okt.10:30Arcade Pollux N5 1 - Ti-Volley N5 1Dorper Esch Denekamp
30 okt.10:45Volley '68 N4 2 - Ti-Volley N4 1Vondersweyde Oldenzaal
30 okt.11:00TiMaX/DeVoKo N1 2 - Ti-Volley N2 1Sporthal 't Trefpunt Weerselo
30 okt.11:00Ti-Volley N5 2 - Time Out'75 N5 3Sporthal 't Trefpunt Weerselo
30 okt.11:15Ti-Volley N5 1 - Volley '68 N5 2Dorper Esch Denekamp
30 okt.13:00Ti-Volley MA 1 - Twente '05 MA 3MFA Terra Nova Tilligte
30 okt.15:00Ti-Volley DS 3 - Volley '68 DS 4MFA Terra Nova Tilligte
30 okt.16:00BUVO MB 1 - Ti-Volley MB 1de Trefkoel Haaksbergen
30 okt.18:00Unisson DS 1 - Ti-Volley DS 2Gymzaal Boekelo Enschede
6 nov.9:00Arcade Pollux N4 2 - Ti-Volley N4 1de Fakkel Losser
6 nov.9:00Lutheria N5 1 - Ti-Volley N5 1Dorper Esch Denekamp
6 nov.9:00Ti-Volley MB 2 - Apollo 8 MB 4MFA Terra Nova Tilligte
6 nov.9:45Ti-Volley N4 1 - Lutheria N4 3de Fakkel Losser
6 nov.10:30Ti-Volley N5 1 - TiMaX/DeVoKo N5 3Dorper Esch Denekamp
6 nov.10:30Time Out'75 N5 3 - Ti-Volley N5 2Diekmanhal Enschede
6 nov.11:00Ti-Volley DS 4 - Mintonette DS 3MFA Terra Nova Tilligte
6 nov.11:15Ti-Volley N5 2 - Havoc N5 2Diekmanhal Enschede
6 nov.13:00Ti-Volley DS 2 - Rosstars DS 3MFA Terra Nova Tilligte
6 nov.15:00Ti-Volley DS 3 - Harambee DS 10MFA Terra Nova Tilligte
6 nov.17:00Ti-Volley DS 1 - Unisson DS 1MFA Terra Nova Tilligte
12 nov.20:30Rosstars DS 3 - Ti-Volley DS 1De Rossweide Rossum OV
13 nov.9:00Wevo 70 N2 1 - Ti-Volley N2 1MFA Terra Nova Tilligte
13 nov.9:45Ti-Volley N2 1 - TiMaX/DeVoKo N1 1MFA Terra Nova Tilligte
13 nov.9:45ISIVOL N3 1 - Ti-Volley N3 1MFA Terra Nova Tilligte
13 nov.9:45Ti-Volley N5 1 - Arcade Pollux N5 1Dorper Esch Denekamp
13 nov.10:30Ti-Volley N3 1 - Saasveldia N3 1MFA Terra Nova Tilligte
13 nov.10:30Twente '05 N4 1 - Ti-Volley N4 1Dorper Esch Denekamp
13 nov.11:15Ti-Volley N4 1 - Volley '68 N4 2Dorper Esch Denekamp
13 nov.11:15Volley '68 N5 2 - Ti-Volley N5 1Dorper Esch Denekamp
13 nov.13:00Lutheria MA 2 - Ti-Volley MA 1De Luttermolen de Lutte
13 nov.13:30Fysio Engbersen Aastad DS 4 - Ti-Volley DS 4Windmolenbroek Almelo
13 nov.16:00Kadoeng MB 1 - Ti-Volley MB 2't Brinkhoes Reutum
20 nov.9:00Ti-Volley N4 1 - Arcade Pollux N4 2de Fakkel Losser
20 nov.9:00ISIVOL N5 1 - Ti-Volley N5 2Dorper Esch Denekamp
20 nov.9:00Ti-Volley MB 1 - Apollo 8 MB 4MFA Terra Nova Tilligte
20 nov.9:15Ti-Volley N5 1 - Lutheria N5 1Vondersweyde Oldenzaal
20 nov.9:45Lutheria N4 3 - Ti-Volley N4 1de Fakkel Losser
20 nov.9:45Ti-Volley N5 2 - Havoc N5 2Dorper Esch Denekamp
20 nov.10:15Ti-Volley N2 1 - TiMaX/DeVoKo N1 2Sporthal 't Trefpunt Weerselo
20 nov.10:45TiMaX/DeVoKo N5 3 - Ti-Volley N5 1Vondersweyde Oldenzaal
20 nov.11:00Wevo 70 N2 1 - Ti-Volley N2 1Sporthal 't Trefpunt Weerselo

Scheidsrechters en tellers

Download het schema voor de scheidsrechters en tellers hier.

Reacties gesloten.