Uitslagen en Programma

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
08 feb.Ti-Volley DS 1 - Harambee DS 53-122-25, 25-6, 25-18, 25-21
08 feb.Wevo 70 MA 2 - Ti-Volley MA 13-117-25, 25-13, 25-14, 25-16
08 feb.Rosstars MC 2 - Ti-Volley MC 24-025-23, 25-21, 25-18, 25-19
08 feb.Ti-Volley MB 1 - Dynamo Tubbergen MB 23-219-25, 25-18, 25-23, 23-25, 15-13
08 feb.Ti-Volley MC 1 - Lutheria MC 13-225-16, 21-25, 26-28, 25-21, 15-11
01 feb.Volley '68 MC 2 - Ti-Volley MC 11-38-25, 15-25, 25-23, 16-25
01 feb.TiMaX/DeVoKo MB 3 - Ti-Volley MB 13-125-23, 25-20, 12-25, 25-20
01 feb.TiMaX/DeVoKo MA 1 - Ti-Volley MA 14-025-9, 25-19, 25-16, 25-5
01 feb.Ti-Volley DS 2 - Apollo 8 DS 113-225-19, 25-16, 21-25, 23-25, 15-11
01 feb.Havoc DS 5 - Ti-Volley DS 11-315-25, 25-21, 17-25, 9-25
01 feb.Ti-Volley DS 3 - Markel-Up DS 24-025-14, 25-16, 25-19, 25-10
01 feb.Ti-Volley MC 2 - Wevo 70 MC 20-415-25, 15-25, 18-25, 18-25
01 feb.Pollux N4 1 - Ti-Volley N4 10-623-25, 16-25, 6-15
01 feb.TiMaX/DeVoKo N2 1 - Ti-Volley N2 16-030-10, 27-10, 26-17
01 feb.Ti-Volley N4 1 - Lutheria N4 14-225-16, 25-23, 8-15
01 feb.Lutheria N2 1 - Ti-Volley N2 14-223-19, 21-22, 25-11
25 jan.Ti-Volley DS 1 - TiMaX/DeVoKo DS 63-121-25, 25-19, 25-20, 25-11
25 jan.Krekkers MC 4 - Ti-Volley MC 23-125-22, 20-25, 25-22, 25-23
25 jan.Ti-Volley MA 1 - Wevo 70 MA 20-419-25, 14-25, 23-25, 11-25
25 jan.Ti-Volley MB 1 - LEDnovate Esch Stars MB 23-223-25, 25-23, 15-25, 25-22, 15-12
25 jan.Lutheria N2 1 - Ti-Volley N2 12-420-14, 17-24, 15-29
25 jan.Ti-Volley MC 1 - Pollux MC 44-025-9, 25-17, 25-9, 25-17
25 jan.Ti-Volley N2 1 - Volley '68 N2 10-622-24, 18-29, 20-23
24 jan.Tornado Geesteren DS 7 - Ti-Volley DS 31-326-24, 21-25, 18-25, 23-25
18 jan.Holyoke DS 3 - Ti-Volley DS 10-49-25, 10-25, 9-25, 12-25
18 jan.Lutheria MC 1 - Ti-Volley MC 13-117-25, 25-17, 26-24, 25-11
18 jan.Ti-Volley DS 3 - Volley '68 DS 44-025-12, 25-18, 25-12, 25-14
18 jan.Dynamo Tubbergen MB 2 - Ti-Volley MB 12-325-21, 22-25, 11-25, 25-14, 13-15
18 jan.Ti-Volley MC 2 - Apollo 8 MC 63-119-25, 25-16, 25-16, 25-8
17 jan.ATC DS 4 - Ti-Volley DS 20-414-25, 23-25, 11-25, 18-25
11 jan.Ti-Volley DS 1 - Klumpers VVA DS 20-420-25, 18-25, 20-25, 13-25
11 jan.Ti-Volley DS 2 - Mintonette DS 21-322-25, 15-25, 22-25, 25-17
11 jan.Ti-Volley MA 1 - Dynamo Tubbergen MA 10-417-25, 20-25, 13-25, 19-25
11 jan.Ti-Volley MC 1 - Volley '68 MC 23-125-17, 25-11, 21-25, 25-19
11 jan.Wevo 70 MC 2 - Ti-Volley MC 22-325-15, 16-25, 17-25, 25-15, 15-17
14 dec.Apollo 8 MC 6 - Ti-Volley MC 12-325-23, 25-18, 20-25, 12-25, 12-15
14 dec.Ti-Volley DS 3 - ATC DS 34-027-25, 25-16, 25-7, 25-11
14 dec.Ti-Volley MB 1 - Dynamo Tubbergen MB 21-319-25, 25-21, 25-27, 16-25
14 dec.Pollux N4 2 - Ti-Volley N4 10-618-25, 14-25, 9-15
14 dec.Ti-Volley N4 1 - Volley '68 N4 36-025-20, 25-20, 15-8
13 dec.SVH VC DS 3 - Ti-Volley DS 11-330-28, 17-25, 22-25, 21-25
13 dec.Klumpers VVA DS 3 - Ti-Volley DS 21-314-25, 15-25, 21-25, 25-11
07 dec.Ti-Volley DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 64-025-15, 25-5, 25-14, 25-22
07 dec.Ti-Volley DS 2 - TVO DS 31-311-25, 20-25, 18-25, 28-26
07 dec.Ti-Volley MA 1 - TiMaX/DeVoKo MA 24-025-20, 25-19, 25-17, 25-7
07 dec.Ti-Volley MB 1 - Havoc MB 30-421-25, 11-25, 25-27, 20-25
07 dec.Ti-Volley MC 1 - Havoc MC 41-321-25, 25-19, 16-25, 21-25
06 dec.Mintonette DS 1 - Ti-Volley DS 30-410-25, 17-25, 21-25, 15-25
30 nov.Wevo 70 DS 5 - Ti-Volley DS 10-424-26, 23-25, 21-25, 14-25
30 nov.Ti-Volley DS 3 - Lutheria DS 64-025-10, 25-13, 25-16, 25-11
30 nov.Ti-Volley MC 2 - Tornado Geesteren MC 40-48-25, 14-25, 19-25, 15-25
30 nov.Twente '05 MB 3 - Ti-Volley MB 14-025-16, 25-8, 25-17, 25-12
30 nov.Ti-Volley N4 1 - TiMaX/DeVoKo N4 42-412-25, 23-25, 15-10
30 nov.Volley '68 N4 2 - Ti-Volley N4 12-425-20, 18-25, 4-15
29 nov.Dynamiek MC 1 - Ti-Volley MC 13-125-23, 21-25, 25-19, 26-24
29 nov.Webton Hengelo DS 4 - Ti-Volley DS 23-125-18, 25-13, 25-18, 23-25
23 nov.Ti-Volley MA 1 - SVH VC MA 23-125-22, 17-25, 25-23, 25-16
23 nov.Ti-Volley MB 1 - Tornado Geesteren MB 23-125-15, 25-23, 25-16, 18-25
22 nov.Ti-Volley MB 1 - TVO MB 13-29-25, 10-25, 25-17, 25-19, 15-8
22 nov.Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4 - Ti-Volley DS 24-025-16, 25-19, 25-11, 25-15
22 nov.De Pallegarste DS 1 - Ti-Volley DS 14-025-18, 25-12, 26-24, 25-21
16 nov.Ti-Volley DS 1 - Tornado Geesteren DS 63-214-25, 25-23, 23-25, 25-18, 15-11
16 nov.Ti-Volley DS 2 - Vips Bardot DS 61-325-18, 19-25, 22-25, 17-25
16 nov.Tornado Geesteren MC 4 - Ti-Volley MC 23-120-25, 25-20, 26-24, 25-9
16 nov.Ti-Volley MA 1 - Wevo 70 MA 33-126-24, 25-17, 16-25, 25-20
16 nov.Ti-Volley MC 1 - Apollo 8 MC 64-025-18, 25-13, 25-14, 25-18
15 nov.ISIVOL DS 5 - Ti-Volley DS 31-322-25, 25-21, 13-25, 12-25
09 nov.Ti-Volley MC 1 - Pollux MC 21-325-17, 17-25, 11-25, 25-27
09 nov.Pollux MA 1 - Ti-Volley MA 11-325-22, 7-25, 9-25, 13-25
09 nov.Ti-Volley DS 3 - Harambee DS 94-025-22, 25-11, 25-6, 25-11
09 nov.Ti-Volley MC 2 - Havoc MC 54-025-12, 26-24, 25-16, 25-17
09 nov.Tornado Geesteren MB 2 - Ti-Volley MB 13-125-18, 17-25, 25-22, 25-20
09 nov.Lutheria N4 2 - Ti-Volley N4 14-225-20, 21-25, 15-8
09 nov.Ti-Volley N4 1 - Volley '68 N4 22-412-25, 25-12, 13-15
02 nov.Ti-Volley DS 2 - RAS-H DS 11-325-18, 16-25, 16-25, 13-25
02 nov.Time Out'75 MA 1 - Ti-Volley MA 11-311-25, 12-25, 32-30, 19-25
02 nov.Ti-Volley DS 3 - TVO DS 23-125-22, 27-25, 25-20, 23-25
02 nov.Volley '68 MC 1 - Ti-Volley MC 10-418-25, 18-25, 20-25, 14-25
02 nov.Dynamo Tubbergen MB 2 - Ti-Volley MB 12-325-19, 13-25, 25-18, 20-25, 16-18
02 nov.Ti-Volley MC 2 - BUVO MC 13-225-21, 19-25, 28-26, 25-27, 15-3
02 nov.Ti-Volley N4 1 - Pollux N4 24-225-23, 16-25, 15-13
02 nov.Volley '68 N4 2 - Ti-Volley N4 10-623-25, 18-25, 13-15
01 nov.Harambee DS 5 - Ti-Volley DS 11-320-25, 20-25, 25-21, 22-25
26 okt.Ti-Volley MA 1 - Pollux MA 14-025-19, 25-19, 25-21, 25-20
26 okt.Rosstars MC 2 - Ti-Volley MC 23-225-17, 21-25, 25-19, 22-25, 15-9
26 okt. - -
25 okt.Klumpers VVA DS 2 - Ti-Volley DS 12-325-16, 13-25, 20-25, 25-23, 11-15
19 okt.Ti-Volley DS 1 - Havoc DS 54-025-8, 25-13, 25-20, 25-12
19 okt.Holyoke MC 2 - Ti-Volley MC 24-025-20, 25-14, 25-11, 25-15
19 okt.SVH VC MA 2 - Ti-Volley MA 14-025-20, 25-23, 25-14, 25-23
18 okt.Apollo 8 DS 11 - Ti-Volley DS 23-125-11, 25-27, 25-22, 25-13
18 okt.Markel-Up DS 2 - Ti-Volley DS 30-46-25, 17-25, 16-25, 11-25
12 okt.Havoc MC 4 - Ti-Volley MC 13-225-14, 18-25, 25-14, 20-25, 16-14
12 okt.TiMaX/DeVoKo MA 2 - Ti-Volley MA 12-318-25, 18-25, 26-24, 25-23, 7-15
12 okt.Ti-Volley DS 3 - Tornado Geesteren DS 74-025-13, 25-23, 25-13, 25-16
12 okt.Havoc MB 3 - Ti-Volley MB 13-228-26, 25-21, 23-25, 19-25, 15-13
12 okt.Ti-Volley MC 2 - Holyoke MC 21-315-25, 13-25, 4-25, 25-22
12 okt.Pollux N4 2 - Ti-Volley N4 10-617-25, 4-25, 7-15
12 okt.Ti-Volley N4 1 - Volley '68 N4 36-025-24, 25-9, 15-11
11 okt.TiMaX/DeVoKo DS 6 - Ti-Volley DS 10-417-25, 9-25, 15-25, 17-25

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaats
28 feb.21:00TVO DS 2 - Ti-Volley DS 3Geertman HENGELO OV
29 feb.9:00Volley '68 N2 1 - Ti-Volley N2 1MFA Terra Nova TILLIGTE
29 feb.9:15TiMaX/DeVoKo N3 3 - Ti-Volley N3 1Vondersweyde OLDENZAAL
29 feb.9:45Ti-Volley N2 1 - Lutheria N2 1MFA Terra Nova TILLIGTE
29 feb.9:45Ti-Volley N4 1 - Pollux N4 2MFA Terra Nova TILLIGTE
29 feb.10:30TiMaX/DeVoKo N4 4 - Ti-Volley N4 1MFA Terra Nova TILLIGTE
29 feb.10:45Wevo 70 N3 2 - Ti-Volley N3 1Vondersweyde OLDENZAAL
29 feb.12:00Webton Hengelo MC 3 - Ti-Volley MC 1Veldwijk HENGELO OV
29 feb.14:00Springendal-Set-Up`65 MA 2 - Ti-Volley MA 1De Schalm OOTMARSUM
7 mrt.9:00TiMaX/DeVoKo N3 4 - Ti-Volley N3 1Dorper Esch DENEKAMP
7 mrt.9:45Ti-Volley N3 1 - Wevo 70 N3 2Dorper Esch DENEKAMP
7 mrt.11:00Ti-Volley MB 1 - Springendal-Set-Up`65 MB 3MFA Terra Nova TILLIGTE
7 mrt.11:00Twente '05 MC 5 - Ti-Volley MC 1Pathmoshal ENSCHEDE
7 mrt.11:15Ti-Volley N2 1 - TiMaX/DeVoKo N2 1De Luttermolen DE LUTTE
7 mrt.12:00Ti-Volley N2 1 - Volley '68 N2 1De Luttermolen DE LUTTE
7 mrt.13:00Ti-Volley MA 1 - Springendal-Set-Up`65 MA 2MFA Terra Nova TILLIGTE
7 mrt.13:30Harambee DS 9 - Ti-Volley DS 3Universitair Sportcentrum ENSCHEDE
7 mrt.15:00Ti-Volley DS 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4MFA Terra Nova TILLIGTE
7 mrt.17:00Ti-Volley DS 1 - De Pallegarste DS 1MFA Terra Nova TILLIGTE
12 mrt.19:00Vips Bardot DS 6 - Ti-Volley DS 2Pathmoshal ENSCHEDE
13 mrt.19:15RAS-H DS 1 - Ti-Volley DS 2De Els HAAKSBERGEN
13 mrt.20:30Dynamo Tubbergen MA 1 - Ti-Volley MA 1Sporthal De Vlaskoel TUBBERGEN
13 mrt.21:15Tornado Geesteren DS 6 - Ti-Volley DS 1De Ransuil GEESTEREN OV
14 mrt.9:00Ti-Volley MC 1 - Webton Hengelo MC 3MFA Terra Nova TILLIGTE
14 mrt.9:45Ti-Volley N4 1 - Rosstars N4 1Dorper Esch DENEKAMP
14 mrt.10:15Lutheria N3 1 - Ti-Volley N3 1Sporthal 't Trefpunt WEERSELO
14 mrt.10:30TiMaX/DeVoKo N4 3 - Ti-Volley N4 1Dorper Esch DENEKAMP
14 mrt.11:00Ti-Volley N3 1 - TiMaX/DeVoKo N3 4Sporthal 't Trefpunt WEERSELO
14 mrt.11:00Ti-Volley MC 2 - Rosstars MC 2MFA Terra Nova TILLIGTE
14 mrt.13:00Ti-Volley DS 3 - ISIVOL DS 5MFA Terra Nova TILLIGTE
14 mrt.15:00Ti-Volley MB 1 - TiMaX/DeVoKo MB 3MFA Terra Nova TILLIGTE
20 mrt.20:00Lutheria DS 6 - Ti-Volley DS 3De Luttermolen DE LUTTE
21 mrt.9:00Ti-Volley MC 1 - Twente '05 MC 5MFA Terra Nova TILLIGTE
21 mrt.9:30Rivo Rijssen MC 5 - Ti-Volley MC 2Reggehal RIJSSEN
21 mrt.11:00Ti-Volley MB 1 - Krekkers MB 3MFA Terra Nova TILLIGTE
21 mrt.15:00Ti-Volley DS 2 - Webton Hengelo DS 4MFA Terra Nova TILLIGTE
21 mrt.17:00Ti-Volley DS 1 - Wevo 70 DS 5MFA Terra Nova TILLIGTE
27 mrt.19:30TVO DS 3 - Ti-Volley DS 2Geertman HENGELO OV
28 mrt.9:00Pollux N3 3 - Ti-Volley N3 1De Luttermolen DE LUTTE
28 mrt.9:00Lutheria N4 1 - Ti-Volley N4 1De Luttermolen DE LUTTE
28 mrt.9:45Ti-Volley N4 1 - Pollux N4 1De Luttermolen DE LUTTE
28 mrt.10:30Ti-Volley N3 1 - Lutheria N3 1De Luttermolen DE LUTTE
28 mrt.11:00Ti-Volley MC 2 - Krekkers MC 4MFA Terra Nova TILLIGTE
28 mrt.12:30LEDnovate Esch Stars MB 2 - Ti-Volley MB 1't Eschhoes VASSE
28 mrt.13:00Ti-Volley DS 3 - Mintonette DS 1MFA Terra Nova TILLIGTE
28 mrt.14:00Springendal-Set-Up`65 DS 6 - Ti-Volley DS 1De Schalm OOTMARSUM
3 apr.20:00Ti-Volley DS 1 - SVH VC DS 3MFA Terra Nova TILLIGTE
3 apr.20:30Springendal-Set-Up`65 MB 3 - Ti-Volley MB 1De Schalm OOTMARSUM
4 apr.9:00Ti-Volley N2 1 - Volley '68 N2 1Dorper Esch DENEKAMP
4 apr.9:45Ti-Volley N2 1 - TiMaX/DeVoKo N2 1Dorper Esch DENEKAMP
4 apr.10:30Pollux N4 2 - Ti-Volley N4 1Dorper Esch DENEKAMP
4 apr.11:15Ti-Volley N4 1 - TiMaX/DeVoKo N4 4Dorper Esch DENEKAMP
4 apr.12:00Apollo 8 MC 6 - Ti-Volley MC 2de Veste BORNE
9 apr.20:00ATC DS 3 - Ti-Volley DS 3Groot Driene HENGELO OV
11 apr.9:00Ti-Volley MC 2 - Rivo Rijssen MC 5MFA Terra Nova TILLIGTE
11 apr.11:00Ti-Volley MA 1 - TiMaX/DeVoKo MA 1MFA Terra Nova TILLIGTE
11 apr.15:00Ti-Volley DS 2 - Klumpers VVA DS 3MFA Terra Nova TILLIGTE
17 apr.21:00Devoc DS 4 - Ti-Volley DS 1de Reiger DELDEN
18 apr.9:00Lutheria N2 1 - Ti-Volley N2 1MFA Terra Nova TILLIGTE
18 apr.9:45TiMaX/DeVoKo N2 1 - Ti-Volley N2 1MFA Terra Nova TILLIGTE
18 apr.9:45Rosstars N4 1 - Ti-Volley N4 1De Rossweide ROSSUM OV
18 apr.10:30TiMaX/DeVoKo N3 3 - Ti-Volley N3 1MFA Terra Nova TILLIGTE
18 apr.10:30Ti-Volley N4 1 - TiMaX/DeVoKo N4 3De Rossweide ROSSUM OV
18 apr.11:15Ti-Volley N3 1 - Pollux N3 3MFA Terra Nova TILLIGTE
18 apr.14:00Pollux MC 4 - Ti-Volley MC 1Vondersweyde OLDENZAAL
18 apr.14:30Krekkers MB 3 - Ti-Volley MB 1De Haambrink MARIAPAROCHIE
18 apr.16:00Twente-Sparta DS 3 - Ti-Volley DS 2de Brug ENSCHEDE

Scheidsrechters en tellers

Download het schema voor de scheidsrechters en tellers hier.

Reacties gesloten.