Uitslagen en Programma

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
17 okt. - -
17 okt. - -
17 okt. - -
17 okt. - -
16 okt. - -
16 okt. - -
10 okt.Twente '05 MA 3 - Ti-Volley MA 11-325-21, 21-25, 14-25, 23-25
10 okt. - -
10 okt.Holyoke DS 3 - Ti-Volley DS 10-48-25, 11-25, 9-25, 10-25
10 okt. - -
10 okt.Arcade Pollux MC 3 - Ti-Volley MC 10-417-25, 16-25, 20-25, 12-25
10 okt.Harambee DS 9 - Ti-Volley DS 30-48-25, 22-25, 11-25, 11-25
10 okt. - -
10 okt.Volley '68 N2 2 - Ti-Volley N2 10-621-36, 21-26, 30-32
10 okt.Ti-Volley N3 1 - Rivo N3 16-031-19, 24-23, 39-15
10 okt. - -
10 okt.Ti-Volley N2 1 - Lutheria N2 46-031-12, 27-8, 27-17
10 okt.Apollo 8 N3 2 - Ti-Volley N3 10-620-32, 14-28, 15-23
03 okt.Ti-Volley DS 1 - Wevo 70 DS 64-025-19, 25-19, 25-22, 25-14
03 okt.Ti-Volley DS 3 - Harambee DS 84-025-9, 25-9, 26-24, 25-20
03 okt.Wevo 70 DS 7 - Ti-Volley DS 44-025-20, 25-13, 25-15, 25-13
03 okt.Ti-Volley N3 1 - Twente '05 N3 16-025-15, 26-19, 33-17
03 okt.Webton Hengelo N3 1 - Ti-Volley N3 10-623-49, 9-21, 21-25
03 okt.Ti-Volley MA 1 - Krekkers MA 23-117-25, 26-24, 25-19, 25-15
03 okt.Arcade Pollux N4 2 - Ti-Volley N4 10-618-25, 11-25, 8-15
03 okt.Ti-Volley N2 1 - Apollo 8 N2 14-222-25, 22-21, 21-12
03 okt.Ti-Volley MC 1 - Volley '68 MC 21-326-24, 18-25, 11-25, 9-25
03 okt.Ti-Volley N4 1 - Rivo Rijssen N4 16-028-22, 27-19, 8-4
03 okt.Lutheria N2 4 - Ti-Volley N2 12-419-30, 18-22, 16-13
26 sep.Ti-Volley DS 4 - Dynamo Tubbergen DS 80-420-25, 6-25, 10-25, 6-25
26 sep.Ti-Volley MC 2 - Apollo 8 MC 64-025-19, 25-13, 25-19, 25-17
26 sep.Ti-Volley N4 1 - Arcade Pollux N4 26-020-18, 22-15, 26-7
26 sep.Wevo 70 MC 1 - Ti-Volley MC 11-321-25, 26-24, 9-25, 17-25
26 sep.TiMaX/DeVoKo N4 2 - Ti-Volley N4 10-613-25, 7-26, 2-27
26 sep.Ti-Volley N2 1 - Volley '68 N2 23-319-31, 28-24, 22-22
26 sep.Ti-Volley N3 1 - Apollo 8 N3 26-036-18, 38-22, 35-23
26 sep.Arcade Pollux N2 1 - Ti-Volley N2 10-622-44, 16-37, 12-34
26 sep.Rivo N3 1 - Ti-Volley N3 10-616-33, 12-42, 18-32
25 sep.Devoc DS 5 - Ti-Volley DS 31-317-25, 25-13, 17-25, 12-25
25 sep.SVH VC DS 4 - Ti-Volley DS 24-025-22, 25-17, 25-17, 25-20
25 sep.LEDnovate Esch Stars DS 3 - Ti-Volley DS 12-321-25, 26-24, 25-17, 13-25, 11-15
19 sep.Ti-Volley DS 1 - Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 63-115-25, 25-18, 25-12, 25-10
19 sep.Ti-Volley DS 3 - ATC DS 44-025-11, 25-15, 25-15, 25-14
19 sep.Ti-Volley DS 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 53-125-7, 18-25, 25-18, 25-14
19 sep.Ti-Volley MA 1 - Twente '05 MA 34-025-12, 25-13, 25-20, 25-9
19 sep.Ti-Volley N3 1 - Webton Hengelo N3 16-028-23, 25-20, 27-22
19 sep.Ti-Volley N4 1 - Rivo Rijssen N4 15-133-16, 20-20, 22-5
19 sep.Ti-Volley N2 1 - Volley '68 N2 26-035-28, 30-24, 27-24
19 sep.Ti-Volley MC 1 - Arcade Pollux MC 33-125-10, 17-25, 25-12, 25-11
19 sep.TiMaX/DeVoKo N4 2 - Ti-Volley N4 10-616-34, 15-23, 16-25
19 sep.Twente '05 N3 1 - Ti-Volley N3 10-616-27, 16-33, 20-28
19 sep.Saasveldia N2 1 - Ti-Volley N2 10-619-25, 19-26, 12-27

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaats
24 okt.9:00Ti-Volley MC 1 - Wevo 70 MC 1MFA Terra Nova Tilligte
24 okt.11:00Ti-Volley MA 1 - Tornado Geesteren MA 3MFA Terra Nova Tilligte
24 okt.13:00Ti-Volley MC 2 - Volley '68 MC 3MFA Terra Nova Tilligte
24 okt.15:00Ti-Volley DS 4 - Dynamo Tubbergen DS 7MFA Terra Nova Tilligte
24 okt.17:00Ti-Volley DS 3 - LEDnovate Esch Stars DS 4MFA Terra Nova Tilligte
30 okt.19:00Wevo 70 DS 6 - Ti-Volley DS 2Sporthal 't Trefpunt Weerselo
31 okt.9:15Ti-Volley N3 1 - Webton Hengelo N3 1de Veste Borne
31 okt.10:00Twente '05 N3 1 - Ti-Volley N3 1de Veste Borne
31 okt.10:15Wevo 70 N4 1 - Ti-Volley N4 1Sporthal 't Trefpunt Weerselo
31 okt.11:00Ti-Volley N4 1 - Apollo 8 N4 3Sporthal 't Trefpunt Weerselo
31 okt.11:00Ti-Volley MC 1 - Rosstars MC 2MFA Terra Nova Tilligte
31 okt.13:00Ti-Volley MA 1 - Flash Stars MA 1MFA Terra Nova Tilligte
31 okt.14:30Krekkers MC 5 - Ti-Volley MC 2De Haambrink Mariaparochie
31 okt.15:00Ti-Volley DS 4 - Arcade Pollux DS 3MFA Terra Nova Tilligte
31 okt.17:00Ti-Volley DS 1 - Tornado Geesteren DS 7MFA Terra Nova Tilligte
6 nov.19:15Tornado Geesteren MA 3 - Ti-Volley MA 1De Ransuil Geesteren OV
6 nov.20:00Apollo 8 DS 12 - Ti-Volley DS 4de Veste Borne
6 nov.20:30Time Out'75 DS 5 - Ti-Volley DS 3Sporthal Dr. Quantstraat Diepenheim
7 nov.9:00Arcade Pollux N2 1 - Ti-Volley N2 1MFA Terra Nova Tilligte
7 nov.9:45Ti-Volley N2 1 - Lutheria N2 4MFA Terra Nova Tilligte
7 nov.13:30Volley '68 MC 2 - Ti-Volley MC 1de Fakkel Losser
7 nov.15:00Ti-Volley DS 2 - Ti-Volley DS 1MFA Terra Nova Tilligte
7 nov.15:00Ti-Volley DS 2 - Ti-Volley DS 1MFA Terra Nova Tilligte
13 nov.21:00SVH VC DS 3 - Ti-Volley DS 2de Voordam Hellendoorn
14 nov.9:30Apollo 8 N2 1 - Ti-Volley N2 1de Fakkel Losser
14 nov.11:00Ti-Volley N2 1 - Saasveldia N2 1de Fakkel Losser
14 nov.11:00Ti-Volley MC 1 - Apollo 8 MC 4MFA Terra Nova Tilligte
14 nov.11:30Apollo 8 MC 6 - Ti-Volley MC 2de Veste Borne
14 nov.12:15Rivo N3 1 - Ti-Volley N3 1Veldwijk Hengelo OV
14 nov.13:00Ti-Volley N3 1 - Apollo 8 N3 2Veldwijk Hengelo OV
14 nov.13:00Ti-Volley MA 1 - Volley '68 MA 1MFA Terra Nova Tilligte
14 nov.13:15TiMaX/DeVoKo N4 2 - Ti-Volley N4 1de Stroekeld Rijssen
14 nov.14:00Ti-Volley N4 1 - Rivo Rijssen N4 1de Stroekeld Rijssen
14 nov.17:00Ti-Volley DS 1 - HVC DS 3MFA Terra Nova Tilligte
20 nov.19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 5 - Ti-Volley DS 1Dikkenshal Wierden
20 nov.20:30Dynamo Tubbergen DS 8 - Ti-Volley DS 4Sporthal De Vlaskoel Tubbergen
21 nov.9:00Apollo 8 N4 3 - Ti-Volley N4 1MFA Terra Nova Tilligte
21 nov.9:45Ti-Volley N4 1 - Arcade Pollux N4 2MFA Terra Nova Tilligte
21 nov.13:00Ti-Volley DS 2 - Tornado Geesteren DS 7MFA Terra Nova Tilligte
21 nov.13:30Volley '68 MA 1 - Ti-Volley MA 1de Fakkel Losser
21 nov.15:00Ti-Volley DS 3 - Devoc DS 5MFA Terra Nova Tilligte
21 nov.15:30Volley '68 MC 3 - Ti-Volley MC 2de Fakkel Losser
27 nov.19:15Krekkers MA 2 - Ti-Volley MA 1De Haambrink Mariaparochie
28 nov.10:15Wevo 70 N4 1 - Ti-Volley N4 1Sporthal 't Trefpunt Weerselo
28 nov.11:00Ti-Volley N4 1 - TiMaX/DeVoKo N4 2Sporthal 't Trefpunt Weerselo
28 nov.12:00Havoc MC 4 - Ti-Volley MC 2De Bouwmeester Haaksbergen
28 nov.13:00Rosstars MC 2 - Ti-Volley MC 1De Rossweide Rossum OV
28 nov.13:30Harambee DS 8 - Ti-Volley DS 3Universitair Sportcentrum Enschede
28 nov.14:00Holyoke DS 3 - Ti-Volley DS 2de Zomp Enter
28 nov.15:00Ti-Volley DS 4 - Wevo 70 DS 7MFA Terra Nova Tilligte
28 nov.17:00Ti-Volley DS 1 - SVH VC DS 4MFA Terra Nova Tilligte
4 dec.20:45Ti-Volley DS 2 - Kadoeng DS 3MFA Terra Nova Tilligte
10 dec.21:00HVC DS 3 - Ti-Volley DS 2de Beukenhage Den Ham OV
11 dec.20:00Apollo 8 DS 13 - Ti-Volley DS 4de Veste Borne
12 dec.13:00Ti-Volley MC 2 - Krekkers MC 5MFA Terra Nova Tilligte
12 dec.15:00Ti-Volley DS 3 - Harambee DS 9MFA Terra Nova Tilligte
12 dec.17:00Kadoeng DS 3 - Ti-Volley DS 1't Brinkhoes Reutum
9 jan.15:00Ti-Volley DS 4 - Flash Stars DS 3MFA Terra Nova Tilligte
9 jan.17:00Ti-Volley DS 3 - Time Out'75 DS 5MFA Terra Nova Tilligte
16 jan.13:00Ti-Volley DS 2 - SVH VC DS 4MFA Terra Nova Tilligte
16 jan.15:00Ti-Volley DS 3 - Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 7MFA Terra Nova Tilligte
16 jan.17:00Ti-Volley DS 1 - LEDnovate Esch Stars DS 3MFA Terra Nova Tilligte
22 jan.19:00Wevo 70 DS 6 - Ti-Volley DS 1Sporthal 't Trefpunt Weerselo
22 jan.19:00LEDnovate Esch Stars DS 4 - Ti-Volley DS 3't Eschhoes Vasse
23 jan.16:00Arcade Pollux DS 3 - Ti-Volley DS 4Vondersweyde Oldenzaal
23 jan.17:00Kadoeng DS 3 - Ti-Volley DS 2't Brinkhoes Reutum
30 jan.13:00Ti-Volley DS 2 - Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 6MFA Terra Nova Tilligte

Scheidsrechters en tellers

Download het schema voor de scheidsrechters en tellers hier.

Reacties gesloten.