CMV N4 1 speelt in CMV Twente niveau 4 2e Klasse B. (Eerste helft)


Teamleden

Lize van Benthem

Femke Veldhuis

Jente Groeneveld

Loïs Heerink


Trainer/Coach

Jade Mollink

Training

Vrijdag 18.00 uur – 19.00 uur

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
06 apr.Ti-Volley N4 1Havoc N4 12-416-20, 12-21, 19-15
06 apr.Webton Hengelo N4 1Ti-Volley N4 11-519-20, 15-20, 19-19
23 mrt.Rivo Rijssen N4 1Ti-Volley N4 14-222-9, 17-19, 16-12
23 mrt.Ti-Volley N4 1TiMaX/DeVoKo N4 12-414-19, 17-21, 18-11
16 mrt.Ti-Volley N4 1Apollo 8 N4 10-620-26, 13-15, 15-24
16 mrt.Weghorst Makelaardij WVC Volley N4 1Ti-Volley N4 16-026-11, 25-14, 34-7
09 mrt.Apollo 8 N4 1Ti-Volley N4 16-022-20, 22-13, 20-15
09 mrt.Ti-Volley N4 1Weghorst Makelaardij WVC Volley N4 10-66-23, 10-19, 12-22
02 mrt.Havoc N4 1Ti-Volley N4 12-417-25, 15-23, 26-11
02 mrt.Ti-Volley N4 1Webton Hengelo N4 10-610-23, 16-18, 14-21
03 feb.Apollo 8 N4 1Ti-Volley N4 16-020-13, 18-14, 20-12
03 feb.Ti-Volley N4 1Weghorst Makelaardij WVC Volley N4 10-613-26, 5-27, 4-32
20 jan.Ti-Volley N4 1Havoc N4 10-67-17, 16-26, 14-18
20 jan.Webton Hengelo N4 1Ti-Volley N4 12-417-22, 16-23, 23-16
09 dec.Ti-Volley N4 1Havoc N4 24-225-18, 21-23, 30-22
09 dec.Eurosped Pollux N4 1Ti-Volley N4 14-223-24, 25-10, 21-19
25 nov.Ti-Volley N4 2Ti-Volley N4 10-618-20, 13-28, 11-27
25 nov.Ti-Volley N4 1Havoc N4 15-121-16, 15-15, 20-14
24 nov.Ti-Volley N4 1Ti-Volley N4 26-021-14, 24-9, 24-14
18 nov.Ti-Volley N4 1Eurosped Pollux N4 10-67-31, 6-21, 9-21
18 nov.Havoc N4 2Ti-Volley N4 10-616-23, 26-29, 7-11
11 nov.Eurosped Pollux N4 1Ti-Volley N4 16-020-12, 22-9, 17-13
11 nov.Ti-Volley N4 1Havoc N4 21-516-17, 14-17, 18-18
04 nov.Havoc N4 1Ti-Volley N4 16-024-2, 19-4, 30-7
04 nov.
14 okt.Ti-Volley N4 2Ti-Volley N4 10-614-28, 21-27, 15-27
14 okt.Ti-Volley N4 1Havoc N4 12-415-28, 21-17, 16-26
30 sep.Ti-Volley N4 1Eurosped Pollux N4 12-414-29, 9-27, 23-21
30 sep.Havoc N4 2Ti-Volley N4 12-425-22, 16-31, 22-25
23 sep.Ti-Volley N4 1Ti-Volley N4 26-018-16, 25-13, 30-8
23 sep.Havoc N4 1Ti-Volley N4 10-615-19, 18-19, 14-24

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaats
20 apr.8:30TiMaX/DeVoKo N4 1Ti-Volley N4 1MFA Terra Nova Tilligte
20 apr.9:15Ti-Volley N4 1Rivo Rijssen N4 1MFA Terra Nova Tilligte

Stand

Eerste Helft, Niveau 4 2e Klasse B

#Team Wedstr.Punten
1TiMaX/DeVoKo N4 21665
2Webton Hengelo N4 11657
3Dynamiek N4 11656
4Time Out’75 N4 11652
5TiMaX/DeVoKo N4 11647
6Twente ’05 N4 11642
7Havoc N4 41617

Shirtsponsor