Meisjes B1

Meisjes B1 speelt tijdens het seizoen 2019-2020 in de 2e Klasse D (1e helft) en 2e Klasse E (2e helft).


TeamledenMeisjes B1

Moni Groeneveld
Pien Lassche
Maartje Groeneveld
Jette Arends
Sterre ter Haar
Daphne Groeneveld

Trainer/Coach

Renske

Training

Dinsdag 17.45 – 19.00 uur

Wedstrijd- en rijschema

Het schema voor de 2e helft van het seizoen kun je hier downloaden. Bij verhindering zelf onderling ruilen!

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
08 feb.Ti-Volley MB 1 - Dynamo Tubbergen MB 23-219-25, 25-18, 25-23, 23-25, 15-13
01 feb.TiMaX/DeVoKo MB 3 - Ti-Volley MB 13-125-23, 25-20, 12-25, 25-20
25 jan.Ti-Volley MB 1 - LEDnovate Esch Stars MB 23-223-25, 25-23, 15-25, 25-22, 15-12
18 jan.Dynamo Tubbergen MB 2 - Ti-Volley MB 12-325-21, 22-25, 11-25, 25-14, 13-15
14 dec.Ti-Volley MB 1 - Dynamo Tubbergen MB 21-319-25, 25-21, 25-27, 16-25
07 dec.Ti-Volley MB 1 - Havoc MB 30-421-25, 11-25, 25-27, 20-25
30 nov.Twente '05 MB 3 - Ti-Volley MB 14-025-16, 25-8, 25-17, 25-12
23 nov.Ti-Volley MB 1 - Tornado Geesteren MB 23-125-15, 25-23, 25-16, 18-25
22 nov.Ti-Volley MB 1 - TVO MB 13-29-25, 10-25, 25-17, 25-19, 15-8
09 nov.Tornado Geesteren MB 2 - Ti-Volley MB 13-125-18, 17-25, 25-22, 25-20
02 nov.Dynamo Tubbergen MB 2 - Ti-Volley MB 12-325-19, 13-25, 25-18, 20-25, 16-18
26 okt. - -
12 okt.Havoc MB 3 - Ti-Volley MB 13-228-26, 25-21, 23-25, 19-25, 15-13
05 okt. - -
28 sep.TVO MB 1 - Ti-Volley MB 11-322-25, 21-25, 25-19, 24-26
21 sep.Ti-Volley MB 1 - Twente '05 MB 30-413-25, 8-25, 14-25, 16-25

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaats
7 mrt.11:00Ti-Volley MB 1 - Springendal-Set-Up`65 MB 3MFA Terra Nova TILLIGTE
14 mrt.15:00Ti-Volley MB 1 - TiMaX/DeVoKo MB 3MFA Terra Nova TILLIGTE
21 mrt.11:00Ti-Volley MB 1 - Krekkers MB 3MFA Terra Nova TILLIGTE
28 mrt.12:30LEDnovate Esch Stars MB 2 - Ti-Volley MB 1't Eschhoes VASSE
3 apr.20:30Springendal-Set-Up`65 MB 3 - Ti-Volley MB 1De Schalm OOTMARSUM
18 apr.14:30Krekkers MB 3 - Ti-Volley MB 1De Haambrink MARIAPAROCHIE

Stand

2e Helft, 2e Klasse E

#Team Wedstr.Punten
1Krekkers MB 3417
2LEDnovate Esch Stars MB 2512
3Ti-Volley MB 1410
4TiMaX/DeVoKo MB 3410
5Springendal-Set-Up`65 MB 349
6Dynamo Tubbergen MB 257

1e Helft, 2e Klasse D

#Team Wedstr.Punten
1Havoc MB 31042
2Twente '05 MB 31041
3Dynamo Tubbergen MB 21020
4TVO MB 11018
5Ti-Volley MB 11018
6Tornado Geesteren MB 21011

Reacties gesloten.